Останні події
Про це сьогодні з трибуни парламенту повідомив народний депутат, заступник голови Комітету з питань економічної політики Верховної ради України Юрій Соловей (група партії «Удар», фракція БПП).

Про це Юрій Соловей заявив у програмі "Чиста політика" на каналі 112. За його словами, історія доводить, що чвари та внутрішній розбрат завжди руйнували становлення сильної української держави. Саме тому парламент має бути монолітним. Далі цитата:

Член Ради Івано-Франківської обласної організації політичної партії "УДАР Віталія Кличка" Олег Нижник відзначив, що підтримка вже традиційних для Прикарпаття спортивних змагань високого рівня має велике значення для розвитку краю та повинна стати скоріше правилом, аніж виключенням із нього.

Питання спортивної інфраструктури в Калуші вже не перший раз підняв депутат Калуської міської ради, член Ради Івано-Франківської обласної організації політичної партії "УДАР" Олег Нижник.

Голова Івано-Франківської обласної організації партії ”УДАР Віталія Кличка" Володимир Стефанків зустрівся з Снятинськими ударівцями.

Заступник голови парламентського Комітету з питань економічної політики, член групи партії «Удар» у фракції Блоку Петра Порошенко, народний депутат Юрій Соловей вважає, що українській влади треба негайно приймати рішення щодо повної економічної блокади тимчасово окупованих територій Автономної республіки Крим, частин Луганської та Донецької областей, а також повністю закрити українські ринки для всіх товарів російського виробництва.

Голова Івано-Франківської обласної організації партії "УДАР Віталія Кличка" Володимир Стефанків привітав українців із Днем Соборності та відвідав Вище художнє училище №3. Крім того, тут він долучився ще й до благодійної справи.

На початку зустрічі депутат міської ради, член Ради Івано-Франківської обласної організації партії "УДАР" Володимир Довганюк познайомив народного обранця із присутніми на заході. Далі Юрій Соловей розпочав своє спілкування із того, що наступні місцеві вибори є дуже важливими для держави.

«У здоровому тілі — здоровий дух». Аби в черговий раз підтвердити цю істину Івано-Франківські ударівці зайнялися моржуванням на Водохреща.

Мешканці Івано-Франківщини пам’ятають про наших земляків на сході. Вони постійно допомагають бійцям.    

Представники прикарпатського УДАРу святкували одне з найбільших християнських свят Різдво з традиційною колядою.

Голова обласної організації політичної Партії “УДАР Віталія Кличка” розповів про непростий для себе та однодумців минулий рік та про плани партії на наступний.

Члени Ради Івано-Франківської обласної організації політичної партії "УДАР Віталія Кличка" знялися в новорічно-різдвяному відеозверненні до мешканців області.

У ексклюзивному коментарі Версіям калуський ударівець Олег Нижник розповів про недавній форум депутатів всіх рівнів від партії “УДАР Віталія Кличка”, та про зміну керівництва Івано-франківської обласної організації “УДАР”.