Останні події

Фінал футбольного турніру

На Івано-Франківщині 16 жовтня відбувся фінал футбольного турніру між сільськими командами Тлумацького району,  який  підтримала партія «УДАР Віталія Кличка». Змагання за призові місяця відбувалися в с. Нижнів, Тлумацького району.     

Перше місце в чемпіонаті виборола  команда з с. Олешів, друге - с. Нижнів, третє - с. Антонівка. Призери отримали грошову винагороду та цінні подарунки від партії «УДАР». Крім того, футболісти з с.Олешів привезли додому кубок.      

Нагадаємо, що перший етап турніру був проведений 9 жовтня і відбувся в рамках заходів з реалізації одного із напрямків програми партії на Прикарпатті - «Здоровий спосіб життя».      

Як зазначив член партії «УДАР», виходець із Тлумацького району, підприємець В.Гергелюк,- в подальшому на теренах району проводитимуться не тільки спортивні, але й просвітницькі, культурні заходи, які матимуть на меті виховання фізично і духовно здорової нації.       

Учасники турніру подякували керівництву Тлумацької районної організації партії «УДАР», представникам обласної організації та закликали організаторів турніру продовжувати розпочату справу, та сприяти в організації здорового дозвілля молоді на селі.

 

 

  16 Жовтня 2011 +Коментар | подобається
1    Користувачів схвалюють це
Грабовецький
схвалює це
09 Листопада 2011