Останні події

УДАР в Івано-Франківській міськраді розширився

20 жовтня 2011 року відбулася сесія Івано-Франківської міської ради. Перед початком сесії міський голова зачитав заяву від фракції «УДАР», в якій зазначалось, що до фракції приєдналось четверо депутатів міської ради: троє депутатів з фракції «Громадський форум Івано-Франківська» та один позафракційний депутат. Зараз фракція «УДАР – громадський форум» в Івано-Франківській міській раді третя за величиною та налічує шість депутатів.

 

Оновлена фракція активно почала свою роботу на пленарному засіданні сесії. Виступила з ініціативою проведення спільного засідання місцевих рад в м. Києві з метою засудження політичних репресій та осуду останніх дій влади.

На думку голови фракції Юрія Солов’я, депутати місцевих рад повинні «відірватися від теплих зал та насиджених крісел  і перейти від декларацій до реальних кроків: відкрито засудити антинародну політику влади, а зокрема, зазіхання на політичну свободу та права українців, прямо під стінами ВРУ в ході спільного засідання місцевих рад».

Депутати Івано-Франківської міської ради підтримали ініціативу фракції «УДАР – Громадський форум». Міська рада звернеться до всіх обласних рад і місцевих рад обласних центрів України, де перемогу здобули національно-демократичні сили (Волинська, Закарпатська, Львівська, Тернопільська обласні ради та Київська, Луцька, Львівська, Рівненська,  Тернопільська, Ужгородська, Черкаська, Хмельницька, Чернівецька, Чернігівська міські ради) з пропозицією провести спільне засідання відповідних рад 1 грудня 2011 року у м. Київ біля будівлі ВРУ.

Дата проведення заходу вибрана невипадково: 20 років тому на Всеукраїнському референдумі був підтверджений Акт проголошення незалежності України.

Об’єднавши свої зусилля та провівши потужний з’їзд саме у цей день місцеві громади зможуть дієво, на повний голос висловити свій протест щодо дій влади, яка невпинно втрачає свій авторитет в очах народу.

«Центральна влада не може діяти на власний розсуд і не зважати на думку громадян України.  Адже фактично на звернення місцевих рад нашого регіону щодо засудження політичних репресій, антинародної Пенсійної реформи, здирницького Податкового кодексу та скасування пільг українцям не було жодної реакції. Аби змусити центральну владу рахуватися з нашою позицією, регіональні громади мають об’єднатися і провести спільне засідання у столиці з метою припинення таких дій влади» - йшлося у зверненні.

 

  21 Жовтня 2011 +Коментар | подобається