Останні події

Студентський турнір з боулінгу на кубок партії

Спеціально до Дня студента 15 листопада 2011 року в приміщенні ТРК "Панорама PLAZA" відбудеться Перший студентський турнір з боулінгу на кубок партії "УДАР Віталія Кличка".

Участь у турнірі можуть взяти студенти Івано-Франківських ВУЗів:
- Прикарпатського національного університету ім. В.Стефаника;
- Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу;
- Івано-Франківського національного медичного універсиету;
- Інституту менеджменту та економіки "Галицька академія";
- Івано-Франківського університету ім. короля Данила Галицького;
- Івано-Франківського інституту менеджменту ТНЕУ.
Кожен навчальний заклад представляється 1 командою, яка складається з 4 осіб. Учасники команд відбираються шляхом відкритого жеребкування в кожному навчальному закладі.
Умови участі у відборі: Для участі у відборі необхідно заповнити анкету-заявку та подати в студентський профком або безпосередньо організаторам заходу (вул. Галицька, 10, оф.1 (перший поверх); вул. Січових Стрільців, 34) до 10 листопада 2011 року. Жеребкування учасників команд проходитимуть 10-11 листопада 2011 року в навчальних закладах – учасниках турніру.
Вимоги до команд: Кожна команда повинна мати назву та слоган (девіз), який обов`язково мусить містити слово «УДАР». Додатково під час турніру буде проведено конкурс на кращий слоган.


Організаторами турніру є Обласна та Міська організації партії «УДАР (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка»

Деталі тут

  9 Листопада 2011 +Коментар | подобається