Останні події

Школа бізнесу «Моя справа»

08 листопада 2011 року Голова ІФМО партії "УДАР" Ігор Росипайло взяв участь у відкритті нового соціального проекту в для молодих людей школа бізнесу "Моя справа"

Організатором проекту є молодіжна громадська організація "Український вектор", яка за підтримки УДАРу втілює свої плани в життя. Протягом шести тижнів учасники проекту "Моя справа" ознайомляться на практиці із основами бізнесу та втілюватимуть свої бізнес-ідеї. Щотижня на учасників чекатиме цікава та пізнавальна зустріч з успішними представниками малого та середнього бізнесу Прикарпаття. В ході проекту кожен з учасників отримає знання та інструменти для реалізації власної справи і з допомогою організаторів втілюватиме її в життя. По закінченню проекту кращі бізнес-ідеї будуть реалізовані в життя.

У нас в державі відсутні широкі можливості реалізації підприємницького потенціалу суспільства одного з найголовніших ресурсів розвитку будь-якої економіки. І виходом з цієї ситуації є реалізація в економіці держави принципів рівних можливостей, де більшу частину, не лише за зайнятістю, але й за обсягами створеної доданої вартості, будуть складати приватні підприємці, малі та середні підприємства. На таких принципах базується весь економічний блок Програми партії УДАР, зазначив Голова ІФМО партії УДАР Ігор Росипайло.

На прес-конференції також йшлося про актуальність співпраці політиків та молоді, було відзначено, що бізнес сьогодні, як ніколи, повинен бути соціально відповідальним.

Організатори подякували за допомогу та фінансову підтримку молодіжного проекту "Моя справа", адже цей проект є соціальним і навчання буде безкоштовним.

  9 Листопада 2011 +Коментар | подобається