Останні події

Івано-Франківський УДАР за спортивне дозвілля!

 

За ініціативи лідера міської організації партії "УДАР" у місті з’явився ще один спортивний майданчик! Урочисте відкриття площадки з тренажерами для важкої атлетики та полем для гри у пляжний волейбол відбулося у міському парку, поряд з «Парк-готелем». Усі витрати по зведенню майданчика лідер фракції «Удар-Громадський форум» взяв на себе особисто, адже вважає, що розвиток спорту та відповідної інфраструктури є пріоритетним завданням і відповідає програмі Партії.
Депутат переконаний, що сьогодні в обласному центрі є чимало невирішених проблем, пов’язаних із відсутністю необхідної спортивної та дитячої інфраструктури: у закладах освіти відчуваються серйозні проблеми із станом та обладнанням для спортзалів, через невелику кількість дитячих, спортивних майданчиків у дворах будинків малечі немає де займатися спортом. Це лише невелика частина тих проблем, які стосуються місцевої малечі, вважає Соловей. Проте, якщо влада не бажає їх вирішувати, то це потрібно робити власними силами.
У подальшому Юрій Соловей продовжуватиме конкретну роботу по розвитку дворової та спортивної інфраструктури. Що ж до майданчика у міському парку, то наступного року поряд із ним має з’явитися ще й поле для гри у пляжний футбол.

 

  26 Листопада 2011 +Коментар | подобається