Останні події

Пропозиції УДАРУ на сесії Івано-Франківської облради

У п’ятницю, 25.11.2011р. відбулося чергове засідання Івано-Франківської обласної ради.

Перед початком засідання голова фракції «УДАР» Роман Чернега запропонував внести до порядку денного питання «Про проведення спільного засідання місцевих рад», тим самим підтримати аналогічне рішення Івано-Франківської міської ради, прийняте з ініціативи депутатів від «УДАРу». «Необхідністю прийняття такого рішення є систематичне нехтування органами центральної влади думкою територіальної громади Івано-Франківської області, яка висловлена у неодноразових зверненнях з питань необґрунтованих політичних репресій, здирницького Податкового кодексу, антинародної пенсійної реформи тощо» – заявив Р.Чернега.

Однак дане рішення не знайшло підтримки серед прикарпатських обранців.

Водночас, депутати підтримали ініціативу фракції «УДАР» в обласній раді та схвалили звернення до Кабінету Міністрів України щодо внесення змін до п. 5 Додатку 2 «Завдання і заходи з підготовки та проведення в Україні фінальної частини чемпіонату Європи 2012 року з футболу» Державної цільової програми підготовки та проведення в Україні фінальної частини чемпіонату Європи 2012 року з футболу, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 14 квітня 2010 р. № 357. А саме виділення коштів з державного бюджету на ремонт автомобільних доріг Прикарпаття.

«Івано-Франківська обласна рада, яка представляє інтереси територіальних громад Прикарпаття, враховуючи важливість питання покращення не тільки спортивної, але й туристичної інфраструктури, розвитку туризму і рекреації в умовах підготовки та проведення ЄВРО 2012 в Україні та Польщі, стурбована тим фактом, що на загальнодержавному рівні основна увага в підготовці до ЄВРО 2012 приділена приймаючим регіонам, а сусідні з Львівською, області: Івано-Франківська, Тернопільська, які мають значний туристично-рекреаційний потенціал, практично відокремлені від загального процесу підготовки, що є помилковим, особливо в контексті посилення рівня транзитності регіонів внаслідок очікуваної значної кількості уболівальників та туристів» - йдеться у зверненні.

Вказаний документ вирішили направити до Львівської та Тернопільської обласних рад.

  28 Листопада 2011 +Коментар | подобається