Останні події

УДАР підтримує дітей з обмеженими фізичними можливостями

 

Напередодні Міжнародного дня інвалідів - 2 грудня 2011 р. в Івано-Франківську відбувся десятий  ювілейний міський фестиваль творчості дітей та молоді з функціональними обмеженнями «Повір у себе».

Діти та молодь з різними, іноді дуже тяжкими розладами здоров'я, зібралися на це свято й показали гостям фестивалю творчі роботи декоративно-прикладного мистецтва та чудовий концерт. Підготовані дітьми музичні та танцювальні номери вразили талановитістю і оптимізмом, та викликали щирі оплески залу.

На фестивалі кожен міг відчути себе співаком, танцюристом, спробувати себе в ролях, які були недоступні в повсякденному житті, і дійсно повірити в себе, свої сили. А для багатьох людей з обмеженими фізичними можливостями творчість є чи не єдиною можливістю самореалізації та спілкування з оточуючим світом.

Привітати учасників фестивалю, їх батьків та наставників прийшли активісти міського осередку партії УДАР.

«Більшість дітей та молоді з обмеженими фізичними можливостями – це обдаровані талановиті люди, але їм необхідна підтримка у розвитку їх творчих здібностей, стимул творити, можливість повірити в себе, у власні сили»,- зазначив у своєму привітанні голова Івано-Франківської міської організації партії УДАР Юрій Соловей.

Від міського осередку партії підопічні Центру соціально-психологічної реабілітації «Дивосвіт» отримали в подарунок мандрівку до туристичного комплексу «Маєток Святого Миколая» в с.Пістинь, що на Косівщині. Зі слів очільника міського УДАРу, така поїздка напередодні свята Миколая стане для дітей ще однією нагодою отримати яскраві враження та вкрай необхідне спілкування.

 

 

 

  5 Грудня 2011 +Коментар | подобається