Останні події

Олег Нижник розповів як відбувався Форум депутатів усіх рівнів від партії “УДАР” в Києві (ексклюзив)

 

Перебуваючи у Києві на форумі депутатів усіх рівнів від партії “УДАР” Олег Нижник відзначив, що захід проводився у формі відкритого діалогу. При цьому, червоною лінією діяльності партії визначено створення середнього класу, як основи розвитку України у найближчі роки. “Лідер партії Віталій Кличко відмітив, що на місцеві вибори політична партія буде йти самостійно“, – розповідає ударівець. Він також додав, що дуже важливим є те, чи зможе УКраїна втілити адміністративну реформу на місцях, для того, аби децентралізувати владу та наповнити місцеві бюджети.

Також Олег Нижник повідомив про недавнє переобрання Ради Івано-Франківської обласної організації політичної партії “УДАР Віталія Кличка” та обрання головою обласної організації Володимира Стефанківа.

Нагадаємо, 12 грудня 2014 року Конференція Івано-Франківської обласної організації політичної партії "УДАР Віталія Кличка" прийнято рішення про обрання Ради організації. Олег Нижник увійшов до складу Ради як політичний куратор Калуського та Рогатинсього району.

  5 Січня 2015 +Коментар | подобається