Останні події

Володимир Стефанків: бажаю усім християнам віри та бажання працювати над втіленням усіх своїх мрій!

319103_103029563141370_520934126_n

Володимир Стефанків привітав українців з Новим роком та Різдвом Христовим і розказав про прийнятий перед новим роком проект бюджету на 2015-й рік.

Яким для Вас був рік, що пройшов, і для вашої політичної сили?

Були складні часи. Багато часу було затрачено на повалення режиму минулої влади. Мої колеги та я особисто з самого початку брали активну участь в Революції Гідності, старались змінити обличчя держави, щоб наше покоління почало жити в європейській країні. Тому вважаю, що рік пройшов тяжко, але продуктивно.

Зміни, яких вдалось досягти силами виключно українського народу є справді епохальними для України. Адже люди показали, що самостійно можуть вирішувати свою долю, а не якісь там незрозумілі олігархи з їхніми палацами.

Рік минулий дійсно був важкий, він змінив свідомість людей. Які плани на наступний рік? Куди йти? І що чекати від цього року?

Цей рік буде складний однозначно. І зміни до податкового кодексу, і бюджетні процеси, які зараз відбуваються, вдарять по кишені людей. Влада каже народу затягнути паски, однак при цьому важливо, щоб влада діяла виключно в межах Закону і не перекладала весь фіскальний тягар на плечі незаможних українців. Це – дуже важливо. Контроль за цими речима – є нашою головною метою в цьому році. Тим не менш Україна має великі перспективи, треба тільки вірити і працювати.

Знаєте, як-то кажуть: усе, що нас не вбиває, робить нас сильнішими… Так і з українцями…

В кінці минулого року Верховна Рада прийняла проект бюджету на 2015 рік. На вашу думку, що чекає нас, адже багато аналітиків давали не надто оптимістичні прогнози?

Депутати голосували за прийняття бюджету якого так і не бачили ні на паперовому ні на електронному носії. Тому, сказати що нас чекає мені важко.

Проте зазначу, що ударівці зробили усе можливе, щоб вилучити з проекту бюджету низку небезпечних положень.

Зокрема, проект бюджету та змін до Податкового кодексу передбачав запровадження для фізичних осіб обов’язкового декларування доходів, витрат і майна, а також надання податковим органам права донараховувати 30-вісотковий податок з перевищення витрат над доходами після відповідної перевірки. Якщо громадянин витрачає готівкові кошти, що зберігаються поза банківськими рахунками, то відповідно до урядового проекту такі витрати мали б вважатися “перевищенням” над доходами. Врешті-решт, це положення з законопроекту вилучено.

Також за наполягання депатутів-”ударівців” Верховна Рада відмовляється від запровадження податку на комерційну нерухомість та поширення оподаткування на всю площу нерухомості – без урахування неоподатковуваної мінімальної площі житла. В умовах падіннях доходів такі податки призвели б до зубожіння найбільш вразливих та стали додатковим тягарем для малого й середнього бізнесу.

Не пройшла й урядова пропозиція щодо введення касових апаратів для платників єдиного податку, а також заборони віднесення витрат, перерахованих платником єдиного податку, на валові витрати платників податку на прибуток. Такі нововведення означали б фактичну ліквідацію спрощеної системи оподаткування.

Депутати з “УДАРУ” домоглися відмови від так званих спецрахунків з ПДВ, які б ускладнили і без того заплутану систему оподаткування.

Усі ці речі  УДАР не міг пропустити в бюджет… Адже, знаєте, зібрати податки в дрібних та середніх підприємств і незаможного населення – це не вихід.

- Країна змушена жити в режимі економії, тим паче на Івано-Франківщині втілюється багато проектів з енергозбереження,  які взимку особливо актуальні. Розкажіть про них детальніше?

Вже другий рік в місті діє програма «Теплової модернізації житлового фонду» над якою ми працюємо разом з народним депутатом України Юрієм Солов ‘єм. За ці два роки в Івано–Франківську програма успішно працює і на даний час утеплено понад 20 стін житлових будинків.

Хочу звернутися до мешканців міста котрі бажають скористатися програмою енергозбереження просто звертайтесь в центр «Тепла оселя», де вам дадуть відповідь на ваші питання.

Вже у цьому році ми працюватимемо над новим проектом, пов’язаним із двоставковим тарифом на електроенергію. Однак він поки-що у стадії розробки.

- Які політичні плани в новому році? Назвіть головні напрямки

Напрям один – розвивати нашу державу і наше суспільство, досягти створення в країні потужного середнього класу, як основи потужного європейського суспільства.

Також важливо, що Партія Удар іде на вибори самостійно, і основним завданням в області є формування сильних команд для виборів до місцевих рад по всіх районах.

Разом з тим, ми, як і раніше, тиснутимемо на владу, щоб вона діяла в межах Закону, а також відстоюватимемо інтереси соціально незахищених людей.

- Як зустріли Новий рік? І де святкуватимете Різдво?

Новий рік зустрів в родинному колі з дружиною та двома дітьми. Різдво планую теж бути з сім’єю і хочеться також з однопартійцями зустріти разом Різдво і поколядувати.

Чого побажаєте напередодні Різдва Христового українцям?

У новому році хочеться побажати усім нам віри та бажання працювати над втіленням усіх своїх мрій. 

Ми з гідністю витримали усі випробування минулого року: подолали злочинний режим та всією країною стали на захист від агресора.

Тепер наше завдання – йти далі, разом працювати над тим аби наша країна щодня ставали кращою, а люди в ній щасливішими.

Бажаю кожному українцеві міцного здоров’я, здійснення найзаповітніших бажань. З Новим Роком та Різдвом Христовим!

  6 Січня 2015 +Коментар | подобається