Останні події

Керівник обласного УДАРу закликав українців єднатися у День Соборності

Спершу — хвилина мовчання в пам'ять про загиблих героїв. А далі — благодійний концерт, що підготували учні. Усе для того, аби передати зібрані кошти своєму випускнику, якого поранили в зоні АТО.

Запрошені бійці АТО отримали символічні подарунки, що їх власноруч виготовили учні. Ці хрестики-обереги, солдати обіцяли тримати завжди при собі, адже зворушені теплим прийомом та вдячністю за захист країни від загарбника.

Звернувшись до присутніх Володимир Стефанків назвав День Соборності тестом для кожного справжнього громадянина, який хоче жити в єдиній та сильні українській державі.

"Тому сьогодні ми маємо знову довести що єдиний народ, який відстоює своє право на вільну державу – неможливо здолати." - заявив політик.


Відзначення Дня Соборності, вшанування творців Акту Злуки, - на думку Стефанківа, - є моральним обов’язом берегти світлу пам'ять незліченних жертв, принесених українським народом на вівтар незалежності, соборності, державності за століття які минули, а також данина усім тим, хто захищає українську соборність зараз.

  24 Січня 2015 +Коментар | подобається