Останні події

Стефанків з робочим візитом відвідав Снятинщину: на часі підготовка до місцевих виборів

Новообраний голова Івано-Франківської обласної організації партії ”УДАР Віталія Кличка” Володимир Стефанків в рамках робочих візитів з активістами партії на місцях провів зустріч з керівниками первинних осередків, депутатами міської та районної рад, а також активістами Снятинської районної організація партії ”УДАР”.

Основне питання порядку денного - підсумки роботи Снятинських ударівців за минулий рік та стратегія діяльності організації в умовах підготовки до наступних місцевих виборів.

За словами обласного керівника ”УДАР” на Снятинщині має потужну команду однодумців, які неодноразово показували високі результати і здатні  надалі продовжувати роботу в такому ж напрямку.

Як зауважив голова Снятинської районної організації Олександр Смеречинський, в районі проводиться активна робота по створенню партійної структури. На даний час активно працюють 27 первинних осередків. Окрім того, районні ударівці не залишаються байдужими і до нинішніх проблем армії. Зокрема, силами членів партії та її прихильників неодноразово надавалася допомога нашим бійцям, які беруть участь в АТО.

 

На зустрічі був присутній також народний депутат України Юрій Соловей, який поспілкувався з присутніми та обговорив нагальні проблеми району та шляхи їх вирішення.

  29 Січня 2015 +Коментар | подобається