Останні події

Прикарпатські "ударівці" вимагають відновити бігові доріжки на стадіоні “Хімік” в Калуші

“Не минуло й місяця з часу прийняття головного фінансового документу міста на 2015 рік. У його спеціальному фонді передбачалося для міського центру фізичного здоров’я населення 500 000 гривень. Гроші передбачені на встановлення покриття бігової доріжки на стадіоні “Хімік”, який знаходиться в підпорядкуванні КМЦФЗН “Спорт для всіх”. Для встановлення якісного покриття необхідна сума в три мільйони гривень. Тому я почав шукати інші шляхи співфінансування.

Попередньо домовились й погодили виділення з обласного бюджету 500 000 гривень та ще 1 000 000 гривень — з державного. Цього, звичайно, теж недостаньо, але значну частину робіт можна було б виконати.

І от, отримавши перед сесією проект рішення щодо змін до бюджету, моєму здивуванню і обуренню не було меж. У графі “внести зміни у видатки до спеціального фонду” читаю: “Зменшити видатки зі “Спорту для всіх”  — 500 000 гривень”.

Отже, про співфінансування тепер не може бути й мови”, йдеться у повідомленні Олега Нижника.

Депутат стверджує: доведеться розчарувати прихильників легкої атлетики та всіх, хто займається бігом у нас на стадіоні, бо цьогоріч нам не бачити нового покриття, так як і відновлення тиру, який теж знаходиться на території стадіону.

Таку ситуацію Олег Нижник вважає неприпустимою.

Декілька років поспіль в бюджеті міста спочатку передбачали фінансування цих робіт, але згодом “перекидали” кошти на інші потреби.

"Як би там не було, ми зробимо все від нас залежне для відновлення спортивної інфраструктури Калуша та всього Прикарпаття", - заявив "ударівець".

  2 Лютого 2015 +Коментар | подобається