Останні події

Ударівці закликають івано-франківців не поширювати брехню терористів

«Тягар захисту країни слід розподілити більш рівномірно, – розповідає Стефанків. - Треба розуміти – хто не воює, той платить. Наша армія стоїть міцно, доводить, що готова захистити державу. Так само мусить народ стояти в тилу, і не канючити. Треба всіляко підтримати армію і дуже обережно ставитися до підриву авторитету командування. Є козацька приказка – «Без гетьмана військо гине».

За словами ударівця, на часі створення потужної професійної української армії у майбутньому захистить державу від агресорів на зразок Росії.

Недавні теракти в Краматорську і Донецьку Стефанків називає провокацією. На його думку намагання спихнути на Україну удар ракетами «Смерч» по власному тилові і штабу в Краматорську – це ще одне свідчення того, що жодному слову російських терористів вірити не можна. «Не поширюйте їхню брехню, - закликав голова Івано-Франківської обласної організації політичної партії «УДАР Віталія Кличка» Володимир Стефанків у коментарі журналісту. - Що стосується терактів у Донецьку (обстріли скупчень людей), які, за словами терористів, здійснюють українські диверсійні групи, то є три відповіді на це питання: є абсолютно чіткі записи, які свідчать, що терористи обстрілюють цивільне населення; є публічні заяви самих терористів, які свідчать, що попередній обстріл вокзалу здійснили диверсанти з Краснодарського краю (Росія); обстріли людних міст відбуваються в Донецьку через день після кожного крупного теракту терористів (Волноваха, Краматорськ), що свідчить про те, що терористи просто хочуть збити інформаційний резонанс одних своїх злочинів іншими;  стрілянина відбувається з мінометів (які стріляють максимум на 3-7 км), в переповненому терористами і військами місці, коли українські позиції за 20 км; нарешті, в Донецьку ще жодного разу українські диверсанти з мінометів не влучили по скупченнях терористів, а на фронті це було безліч разів. Чому? Тому що в злочинах винні російські терористи, яким не шкода ані Донбас, ані його людей.» - розповів Володимир Стефанків.

  11 Лютого 2015 +Коментар | подобається