Останні події

Івано-Франківський «УДАР» розповів про головні напрямки своєї роботи та показав як бути відкритим для людей

В "УДАРі" розповіли та показали, чим партійці займаються кожного дня. Наразі політсила здійснює на Прикарпатті здесяток проектів. Найголовніші - це допомога учасникам АТО, "Лікарняна каса Прикарпаття", приймальня народного депутата Юрія Соловя, юридична допомога та консультації щодо проблем жкг, проект з утеплення багатоквартирних будинків тощо.

20150222_122507

Зокрема, Михайло Вовк, - начальних юрвідділу "Лікарняної каси Прикарпаття" розповів, що головною метою проекту є допомога у разі хвороби. По-суті це - об'єднання потенційних пацієнтів, які не чекають милостині від держави, а своїми зусиллями та коштами забезпечують своє лікування. Лікарняна каса, у випадку хвороби, забезпечує хворого медикаментами, допомагає у проведенні досліджень, витратними матеріалами.

Лікарняна каса працює за принципом солідарності та взаємодопомоги. Ставши членом Лікарняної Каси Прикарпаття, людина сплачує лише членські внески, а всі витрати, пов’язані з її лікуванням, бере на себе Лікарняна каса.

«Якщо людина потрапляє в лікарню, в неї пропадає необхідність купляти медикаменти. Усі необхідні речі доставляються їй в палату», - розповів ударівець Михайло Вовк.

Серйозну роботу, як і тисячі волонтерів в країні, проводять ударівці по допомозі бійцям АТО та постраждалим від трагічних подій на Сході. Зокрема, проводиться збір необхідних речей у Німеччині та Україні для передачі бійцям та біженцям. Цим напрямком займається німецький волонтер Курт Зіммхен, який ось уже більше року допомагає потерпілим від протистояння українцям.

 

Також працює проект із медичної реабілітації бійців. Наразі ударівці працюють над тим, аби відправляти прикарпатських поранених зі Сходу у німецькі клініки для лікування. Проект уже запущено, тож найближчим часом така можливість буде у десятків бійців АТО.

20150222_122446

Попри це, партійці працюють і в житлово-комунальній галузі. Мешканці міста можуть отримати консультації фахівців Центру енергозбереження "Тепла оселя", аби взяти участь в утепленні свого житла на умовах співфінансування. Таку роботу ударівці проводять ось уже другий рік, за їх ініціативи в обласному центрі вже утеплено з десяток будинків. Окрім того, кваліфіковані юристи нададуть фахову допомогу з питань ЖКГ.

20150222_122514

Ярослав Дарвай, керівник напряму надання юридичних консультацій з питань ЖКГ розповів, що головне в його роботі надати юридичний супровід та на практиці допомогти у вирішенні проблем людей у сфері ЖКГ.

«Консультації, вирішення проблем, звернення до суду, супровід у суді - це наша робота на майбутнє, з таким ми стикаємося щодня, адже проблем в людей тільки більшає. Тим не менш, їх має хтось допомагати вирішувати», - каже Ярослав, і сподівається на розуміння громади щодо того, що усі проблеми не вдасться одразу вирішити, адже допомога носить в основному консультативний характер. Але й це вже немало, адже в багатьох випадках людина просто не знає куди і як звертатися для того, щоб розв'язати проблему.

 

Разом з тим, в офісі партії «УДАР» працює приймальня народного депутата Юрія Солов'я. Жодне конструктивне, правильно оформлене звернення чи пропозицію громадян ударівці без уваги не залишатимуть. Чимало з них знайдуть відображення у нових законах чи підзаконних актах.

20150222_122749 

  23 Лютого 2015 +Коментар | подобається