Останні події

Прикарпатські ударівці допомагають бійцям АТО (ФОТО)

Як справжні українські патріоти, «ударівці» Прикарпаття завжди попереду. Вони – на передовій, вони – у волонтерських групах, вони, не покладаючи рук, працюють для найважливішої нашої цілі сьогодні – Перемоги.

3

Вся Україна допомагає фронту чим може. От і наші хлопці – голова бурштинського осередку партії «УДАР Віталія Кличка», працівник та член профспілкового комітету Бурштинської ТЕС Петро Ковальчук, його заступник Сергій Федунків, разом зі своїми побратимами, представниками ГО «Майдан» Бурштин, взяли активну участь у зборі гуманітарного вантажу та коштів для воїнів АТО і його відправці на Схід країни.

5

«Підключили всіх: волонтерів, членів громадських організацій, місцевих бізнесменів, пересічних громадян – пенсіонерів, школярів, працівників підприємств та різних закладів. Збирали всюди: в церквах з молитвами, в освітніх закладах з навчанням любові та патріотизму, в закладах культури з благодійними концертами, в магазинах з продуктовими кошиками, – розповідає Петро Ковальчук. – В п’ятницю, 20 лютого, у Бурштині після міського Віче, де вшановували пам’ять Небесної сотні, священники освятили два мікроавтобуси, що зразу ж виїхали до місця призначення».

 

  3 Березеня 2015 +Коментар | подобається