Останні події

Юрій Соловей: "УДАР" у Верховній раді підтримав виділення 700 мільйонів гривень на ремонт доріг Карпатського регіону

«Це надважливе для наших виборців питання, тому що дороги, зокрема, у Івано-Франківській області, перебувають у жахливому стані», – каже народний депутат, член депутатської групи УДАР Юрій Соловей, який отримав мандат на 89-му виборчому окрузі на Прикарпатті.

Загалом на відновлення та ремонт доріг регіону потрібно 10 млрд. грн., і 700 мільйонів, звичайно, це лише початок фінансування нормальних доріг.

«В умовах тотального скорочення бюджетних витрат, у кризові часи для України нам вдалось вибороти державні гроші саме для доріг західних регіонів, в тому числі – Івано-Франківської області, це дуже велике досягнення», – зазначає член депутатської групи УДАР у ВРУ Юрій Соловей.

Державні інвестиції у дороги матимуть вирішальне значення для економіки краю.

Нормальні дороги – це конче необхідний для розвитку туризму елемент інфраструктури. В умовах анексії Криму потік внутрішнього туризму в Україні спрямований саме на Прикарпаття. Але деякі курорти не можуть розвиватись саме тому, що до них немає нормальних доріг.

«Туристична галузь має всі умови для того, аби стати ключовим платником податків, забезпечити роботою місцеве населення, що сприятиме поверненю заробітчан в Україну. Немає одного – доріг. Зараз ми зробили перший крок для подолання цієї біди регіону», – зазначив народний депутат від Прикарпаття Юрій Соловей.

Юрій Соловей особливо підкреслив, що кожна копійка, що держава її виділіть на ремонт карпатських доріг, буде прозоро витрачена та проконтрольована.

«Ми будемо залучати до процесу контролю за цими роботами активістів Майдану, волонтерські та громадські організації. Крім того, ключової позицією є також закупка матеріалів, комплектуючих тощо у саме українських виробників. Це сприятиме реальному створенню нових робочих місць і у будівельній галузі», – розповів ударівець Юрій Соловей.

  5 Березеня 2015 +Коментар | подобається