Останні події

Прикарпатський УДАР реагує на «валютну кризу» та закликає владу стримувати ціни! (+ВІДЕО)

До курсу долара нині прив'язані ціни на більшість продовольчих товарів, ціна на бензин, витрати на логістику, які лежать в основі всіх екномічних ціноутворююдчих процесів.

Здавалося б, питання цін на продукти харчування не аж таке важливе з огляду на те, що в Україні триває неоголошена війна, і що б мали відбуватися реформи у багатьох сферах життя. Утім, здорожчання вже надто відчутне.

"Сьогодні людей насправді мало цікавить рівень курсу гривні, їх цікавить рівень життя, і внаслідок дорожчання долара відносно до національної валюти, цей рівень падає. Оскільки ціни зростають буквально щодня. Це вже зараз спровокувало панічні настрої, та головне - як людям виживати при наявних пенсіях та зарплатах на рівні не вищому ніж дві- дві з половиною тисячі гривень?" - пояснює голова Івано-Франківської обласної організації політичної партії Володимир Стефанків.

Тож головне завдання органів як місцевої так і центральної влади усіма доступними методами працювати над стримуванням цін, проводити роботу з підприємцями, виробниками аби ті не вдавалися до спекуляцій. Вважає голова обласних ударівців Володимир Стефанків. 

«Окрім того потрібно реалізовувати соціальні проекти для стримування цін, принаймні для найменш захищеного населення», - каже голова обласного УДАРу.

В цьому напрямку ударівці працюють вже не перший рік. Зокрема, партія "УДАР" реалізовує такі проекти як "Соціальний магазин" та "Лікарняна каса". Їх метою є надавати послуги по собівартості та максимально дешево продавати людям товари, практично за цінами виробника.

20150222_122507

Найближчим часом у області планують відкрити ще 5-ть соціальних магазинів. Також ударівці успішно реалізовують проект "Лікарняна каса" в ході якого близько пів тисячі мешканців вже отримують меддопомогу.

16252

"Таким чином, ми не маючи владних ресурсів вже не перший рік працюємо над тим, щоб вдосконалювати проекти з допомоги громадянам, та хоч якось стримувати ціни", - розповідає Володимир Стефанків.

До таких дій політик закликає і владу, яка в першу чергу маючи відповідний ресурс, повинна стимулювати та власними силами реалізовувати відповідні соцпроекти, а не чекати поки громадськість самоорганізується.

Тим часом, прикарпатський нардеп-ударівець з Прикарпаття Юрій Соловей у Верховній раді назвав падіння гривні злочином та вимагає покарати голову нацбанку Валерію Гонтарєву. Політик, спільно з нардепом Капліним, ініціював створення Тимчасової слідчої комісії щодо стану національної валюти та запропонував ефективні кроки для виходу із критичної валютної ситуації в Україні.

  7 Березеня 2015 +Коментар | подобається