Останні події

Івано-Франківські ударівці реалізують проект із лікування в європейських клініках поранених активістів Майдану та АТО

Курт Зіммен - нині як і тисячі волонтерів в країні допомагає постраждалим від трагічних подій на Сході. Працює керівником напрямку допомоги бійцям АТО у приймальні Івано-Франківської обласної організації політичної партії партії «УДАР Віталія Кличка» в Івано-Франківську. Каже, наразі німці збирають гуманітарну допомогу для українців. А ще працює проект із медичної реабілітації вояків. За його словами Німеччина готова приймати на лікування поранених бійців із АТО.

«…один рік вже минув і для мене найголовніше, що хлопці здорові. Зараз німці також хочуть допомогти. Тому ми продовжуватимемо роботу по допомозі майданівцям та постраждалим в АТО», - розповідає Курт.

Також перед Великоднем, кажуть в УДАРі, з Німеччини приїде на Прикарпаття понад 20-ть машин гуманітарної допомоги. Наразі ударівці працюють над тим, аби відправляти прикарпатських поранених зі Сходу у німецькі клініки для лікування. Проект уже запущено, тож найближчим часом така можливість буде у десятків вояків АТО.

Нагадаємо, прикарпатські ударів ці вже не перший місяць реалізують проекти із допомоги громадянам, які постраждали в зоні АТО, бійцям та переселенцям. Так,минулого тижня бурштинський осередок партії спільно з підприємцями та волонтерами району відправили в зону АТО гуманітарний вантаж та кошти зібрані прикарпатськими волонтерами, членами громадських організацій, місцевими бізнесменами, пересічними громадянами – пенсіонерами, школярами, працівниками підприємств, та, власне – членами партії «УДАР Віталія Кличка».

При цьому партійці особисто доставили допомогу в зону бойових дій на Схід України. Ще раніше 20 лютого 2015 року, в річницю Майдану, прикарпатські ударівці вшанували загиблих від рук режиму на громадських Віче, тим самим продемонструвавши свою повагу полеглим героям та пам’ять про Небесну сотню.

  11 Березеня 2015 +Коментар | подобається