Останні події

Франківські волонтери спільно партійцями УДАРу виготовляють буржуйки для бійців АТО з газових балонів (ВІДЕО)

Завдяки спільним зусиллям – волонтерів, меценатів та викладачів і вихованців ВПУ №21 готується партія пічок, які зігріють українських військових на сході.

Старшокурсники училища поєднують навчальний процес з корисною справою. Трудяться над виготовленням буржуйок бійцям АТО.

До керівництва закладу з проханням допомогти звернулися волонтери. А з матеріалами допомогли меценати з числа активістів партії «УДАР». Виготовляють буржуйки зі старих газових балонів, переробляють їх для потреб бійців АТО.

Кажуть, трудяться із подвійним натхненням. Аби змайструвати одну пічку потрібно кілька днів. Юні майстри запевняють, надалі допомагатимуть бійцям і майструватимуть для них буржуйки. Тож невтомно працюють над черговою партією пічок, яку волонтери зможуть відправити у зону АТО. p>

 

Нагадаємо, це далеко не перший захід із допомоги бійцям АТО, яку проводять волонтери при допомозі франківських ударівців. В області діє проект із направлення на лікування поранених бійців до Німеччини, ударівці допомагають у формуванні та відправці необхідних вантажів для бійців АТО, готуються і інші проекти для підтримки наших співвітчизників у зоні бойових дій тощо.

  17 Березеня 2015 +Коментар | подобається