Останні події

УДАР демонструє відкритість: на загальних зборах членів Івано-Франківської міської організації демократичним шляхом обрано нове керівництво

DSCN2833

 

Під час зборів усіх членів організації простою більшістю голосів членів партії, які зареєструвалися на збори, було обрано керівником міської організації члена партії Тараса Іщенка.

«Сьогодні ми демонструємо відкритість та послідовність у демократичних процесах обрання керівних структур партії. Акцентуємо на демократичному характері виборів, коли за принципом більшості на загальних публічних зборах членів організації, саме учасники організації вирішують хто буде їх очолювати. При цьому виключений момент будь-яких кулуарних вирішень питань.», - каже голова обласного УДАРу Володимир Стефанків.

DSCN2832

Це дуже важливий момент, адже таким чином ми в принципі формуємо нову якість української політики, коли обираємо керівників парторганізацій з низу, враховуючи думку більшості в парторганізаціях.  Про це заявив голова обласного УДАРу Володимир Стефанків на зборах.

 

DSCN2824

Приступивши до виконання свох обовязків новообраний голова міської організації зазначив що міський осередок рухатиметься по заданому обласної організацією напрямку. «Це робота в пяти проектах: Лікарняна каса, Юридична допомога мешканцям щодо питань ЖКГ, Депутатська приймальня народного депутата Соловя та, відповідно, реагування на звернення людей, Програма утеплення багатоквартирних будинків в Івано-Франківську та Центр допомоги АТО, який має на меті надавати гуманітарну допомогу бійцям в зоні АТО, а також відправляти на лікування в кліники Німеччини постраждалих зі Сходу», - деталізував Іщенко.

Присутній на зборах народний депутат-ударівець Юрій Соловей закликав команду УДАРу на місцевих виборах гідно представити політичну силу. Адже за роки перебування у політичному полі України партія УДАР жодним чином не заплямувала себе та має амбіції партії, яка об'єднає укранський середній клас, малий та середній бізнес у плані захисту своїх прав та представленні цих ключових для країни груп населення у всіх рівнях органів влади.

20150322_140040

"У мене немає жодних сумнівів у тому, що партія УДАР буде задавати тон на майбутніх місцевих виборах. Саме тому, ми повинні мати свого кандидата на посаду міського голови Івано-Франківська, свою команду до міської раді і ми повинні стати лідером на цих місцевих виборах", - зауважив Юрій Соловей.

  22 Березеня 2015 +Коментар | подобається