Останні події

Володимир Довганюк: «Місцеві організації «УДАРу» максимально підтримують тих, хто боронить Україну»

Про прозвітовані перед громадою підсумки річної праці спілкуємося з Володимиром Довганюком, головою фракції «УДАР» Коломийської міської ради.

Володимире Миколайовичу, минулий рік значно активізував участь наших громадян у політичному житті країни та нашого міста зокрема. Що можете сказати про коломийських прихильників партії «УДАР»?

– Громада у Коломиї політично дуже потужна, тож долучилася до активного обговорення річних підсумків нашої спільної праці. Ми особливо цінуємо відвертість, яка притаманна нашим зустрічам, а також те, що попри гостру тематику наших діалогів – адже у місті вистачає проблем, які чіпляють наших виборців за живе, – коломияни приходять до нас не тільки із критикою, але й з конструктивними порадами. Ми намагаємося врахувати іх у нашій подальшій роботі як місцевих представ­ників політичної партії «УДАР». І вдається нам це, мабуть, непогано, адже неодно­разово доводиться чути, що ми – єдина політична сила, яка своєю роботою не заплямувала свого імені та репутації очільника партії. Так, разом із громадою обмірковуємо та радимося щодо наших дій у вирішенні питань, які найперше цікавлять коломиян.

– Минулого року вся Україна й Коломия без вагань долучилися до підтримки та безпосередньої участі в Революції гідності в Києві. Перебували в ті неспокійні дні в Києві й коломийські «ударівці»...

 – Так, ми від перших днів долучилися до боротьби проти режиму Януковича. Тут, у Коломиї, було організовано Штаб національного спротиву, в якому від самого початку і до завершення Революції гідності цілодобово координувала роботу із коломийськими активістами та майда­нівцями нашого району зокрема й депутат від нашої партії у Коломийській районній раді. Решта членів міської та районної організацій партії «УДАР» налагодили безупинне постачання продуктів, меди-каментів, одягу на Майдан. Також наше представництво серед протестувальників на головному майдані країни весь час було максимально можливе, врахо­вуючи те, що частина з нас займалася безпосереднім перевезенням активістів із Коломиї до Києва або ж домовлялася про надання транспорту тощо.

– Після втечі Януковича Україна деякий час залишилася під керівництвом тимчасової влади. Як діяла ваша політична сила у ті дні?

– Якщо говорити про нашу роботу у ті дні безпосередньо на місцях, то представники Коломийської міської та районної організації партії «УДАР» взяли активну участь у налагодженні порядку у місті та районі. Так, ми одностайно підтримували діяльність народної ради, допомагаючи патрулювати вулиці та наглядаючи за громадським спокоєм. Ну і, звичайно, продовжували свою роботу в органах місцевого самоуправління. Ця праця не переривалася навіть упродовж найнеспокійнішого періоду під час Революції гідності, воли ми брали участь у виїзних сесійних засіданнях Коломийської міської та районної рад у Києві. Як повелося відтоді, подальші наші рішення ми й надалі приймаємо, напряму радячись із нашими виборцями.

– Серед коломиян наразі виявилося чимало учасників АТО.

– Це справді так, тому ми й одразу включилися в роботу, викликану потребами наших хлопців у зоні воєнних дій. Один із членів Коломийської молодіжної організації партії «УДАР» став одним із ініціаторів створення в місті волонтерської організації «Коломия-Центр», звідки відтоді безперестанку відправляємо, разом із місцевими активістами із інших політичних партій та організацій, допомогу нашим бійцям. Закуповуємо форму, бронежилети, каски, тактичні окуляри тощо, а також медичні препарати та продукти. Окрім того, двоє місцевих «ударівців», Роман Паламарчук та Олег Козоріз, записалися добровольцями задля захисту нашої країни і вже відбули на військові навчання.

– Чи підтримуєте учасників АТО, які повернулися додому, не рідко зазнавши поранень?

– Серед коломийських військових є офіцер Української армії, який одним із перших наших військових потрапив до рук сепаратистів. Це Євген Краснокутський, чий вертоліт був збитий ще минулої вести і який досі лікується в госпіталі після кількох операцій. Тож, звичайно, ми надаємо максимальну підтримку і йому, й іншим учасникам АТО із нашого міста й району після їхнього повернення додому. Серед іншого ми захищаємо їхні інтереси і в комісіях міської та районної рад: наші депутати очолюють зокрема земельну комісію, комісію з охорони здоров’я в Коломийській міській раді. Зокрема ми одностайно проголосували за рішення про виділення земельних ділянок учасникам АТО та підтримуємо всі ініціативи, спрямовані на підтримку наших бійців. Як і поранені бійці, так і будь-хто з потребуючих коломиян можуть скориста-тися послугами Лікарняної каси  «Прикар-паття». Організувавши цю установу, ми вже змогли забезпечити ліками та безкош­товним медичним обслуговуванням уже близько 2000 коломиян та жителів району.

 

Віта Бойчук

  25 Березеня 2015 +Коментар | подобається