Останні події

Івано-Франківський УДАР спільно з волонтерами з Німеччини проведуть масштабну міжнародну акцію

СУТЬ Проекту (акції):

2-го квітня 2015 року (Чистий четвер) німецькі та українські волонтери розпочинають «Великодню поїздку заради Волі та Єдності України та Миру в усій Європі».

Німці виїдуть з міста Радеберг на власних автівкахаби привезти в Івано-Франківськ та Львів гуманітарну допомогу для українців, які постраждали в АТО, а також допомогу для закладів медицини та освіти України.

Українська сторона, а це активісти УДАРу, небайдужі громадяни, члени громадських організацій та ініціатив, від кордону супроводжуватимуть волонтерів створивши символічний Маршрут миру для волонтерської місії. Маршрут складає 1000 км., і проходить 770 км. по європейському автобану, 100 км відповідають німецькій шосейній дорозі, а 330 км. – українській дорозі.

3 квітня, об 13-00, вже в Івано-Франківську учасники міжнародної акції проведуть зустріч із волонтерами та представниками ЗМІ, громадських, політичних та державних організацій Прикарпаття на Майдані Шептицького.

Того ж дня об 14-00 відбудеться спільна прес-конференція активістів та волонтерів.(в Прес-центрі Івано-Франківської обласної організації політичної партії «УДАР»(вул. Пд. Бульвар, 22, 2 пов)

Однак на цьому програма не закінчується: для того, щоб повідомити громадян Німеччини про реалії війни в Україні, а також для ознайомлення із культурою та побутом українських сімей німецьких волонтерів на час Пасхальних свят гості завітають до прикарпатських родин, які проявили бажання на кілька прийняти днів волонтерів.

Таким чином, закордонні гості зможуть пізнати українські традиції, краще зрозуміти українську християнську культуру, відвідати богослужіння у церкві УГКЦ (Української греко-католицької церкви) с. Підпечари, та зрозуміти чим насправді живуть прості українські сім’ї в цей непростий час.

В ці ж дні, ударівці спільно з закордонними волонтерами передадуть зібрану гуманітарну допомогу садочкам, закладам медицини, церквам, та постраждалим в результаті війни на Сході України громадянам.

Організатори: Івано-Франківська обласна організація політичної партії УДАР; Керівник центру допомоги АТО партії УДАР в Івано-Франківській області Курт Зіммхен та Франк Обенаус.

  27 Березеня 2015 +Коментар | подобається