Останні події

Єдність та Мир – ударівці спільно з німецькими активістами організовують «Марш Миру» через пів Європи до України

Німці виїдуть з міста Радеберг на власних автівках аби привезти в Івано-Франківськ та Львів гуманітарну допомогу для українців, які постраждали в АТО, а також допомогу для закладів медицини та освіти України. 

 «Великодня поїздка заради Волі  Єдності України та Миру в усій Європі» пройде автошляхами Німеччини від міста Радеберга по провінції Саксонія, через Польщу до українського Івано- Франківська. Всього, протяжність маршруту понад 1200 кілометрів.

Подорож символізуватиме Марш Миру, в знак підтримки українському народу у війні проти агресора на Сході держави. Також в ході поїздки відбудеться передача гуманітарної допомоги від волонтерів Німеччини.

Юрій Соловей розповідає, окрім налагодження економічних , культурних та робочих звязків з Німеччиною поїздка спрямована на поширення позитивного іміджу про Україну, зокрема Прикарпаття.

З цією метою ще перебуваючи у Німеччині нардеп-ударівець має зустрітися із депутатами Бундестагу, керівниками Уряду Саксонії та Бургомістром Радеберга.

 «…мова йде про те, що саме головне сьогодні - це налагоджувати діалог, спілкуватись поширювати позитивний імідж про нашу державу в цей непростий час. Коли українцям потрібна підтримка закордонних партнерів не на словах, а на ділі. Але для цього вони мають зрозуміти що ж насправді відбувається в Україні», - розповів Соловей. 

 

Саме тому, аби більш об’єктивно інформувати  громадян Німеччини про реалії війни в Україні, а також для ознайомлення із культурою та побутом українських сімей  на час пасхальних свят німецькі волонтери погостюють у прикарпатських родинах. Прибувши в Україну 3 квітня Івано-Франківський обласний осередок партії УДАР організовує Програму перебування для іноземних активістів спрямовану на те,  щоб повідомити громадян німеччини про реалії війни в Україні.

Володимир Стефанків, - голова ІФ ОО ПП " Удар Віталія Кличка»: «Німецькі родини які приїдуть сюди. будуть проживати. В тому числі, в наших прикарпатських родинах. Для того, щоб краще ознайомитись з ситуацією, дізнатися про наш побут. Зокрема дізнатися. хто ми такі Українці», - ударівець також переконаний, що перебування німецьких активістів в українських родинах надасть їм більше правдивої інформації про війну на Сході України. Адже наразі значна частина іноземців формує уявлення про ці події із проросійських німецькомовних телевізійних каналів.

Також, під час перебування німецьких волонтерів на прикарпатті, спільно із  предаставниками УДАРУ буде передано зібрану гуманітарну допомогу садочкам, закладам медицини, церквам, та постраждалим в результаті війни на Сході України громадянам.

 

 

  31 Березеня 2015 +Коментар | подобається