Останні події

Ударівець Соловей та німецькі активісти приїдуть до Івано-Франківська в ході міжнародного

 

В рамках акції представники української сторони, яку очолив ударівець Юрій Соловей, відвідали Німеччину для того аби ознайомитися з передовим досвідом цієї країни в демократичних процесах та налагодити міжнародні контакти. Зі свого боку, українці запросили громадян з Німеччини на свою землю для того щоб дати зрозуміти сусідам, що інформація про "войовничих націоналістів" та "фашистів" в Україні, яку передають проросійські Німецькі ЗМІ, є неправдивою.

Тим часом 23 німецькі автівки у супроводі українців вже виїхали з міста Радеберг на власних аби привезти в Івано-Франківськ та Львів гуманітарну допомогу для українців, які постраждали в АТО, а також допомогу для закладів медицини та освіти України.

Українська сторона, а це активісти УДАРу, небайдужі громадяни, члени громадських організацій та ініціатив, від кордону супроводжуватимуть волонтерів створивши символічний Маршрут миру для волонтерської місії. Маршрут складає 1000 км., і проходить 770 км. по європейському автобану, 100 км відповідають німецькій шосейній дорозі, а 330 км. – українській дорозі.

3 квітня, об 13-00, вже в Івано-Франківську учасники міжнародної акції проведуть зустріч із волонтерами та представниками ЗМІ, громадських, політичних та державних організацій Прикарпаття на Майдані Шептицького.(орієнтовно об 13-00 год.)

Однак на цьому програма не закінчується: для того, щоб повідомити громадян Німеччини про реалії війни в Україні, а також для ознайомлення із культурою та побутом українських сімей німецьких волонтерів на час Пасхальних свят гості завітають до прикарпатських родин, які проявили бажання на кілька прийняти днів волонтерів.

Таким чином, закордонні гості зможуть пізнати українські традиції, краще зрозуміти українську християнську культуру, відвідати богослужіння у церкві УГКЦ (Української греко-католицької церкви) с. Підпечари, та зрозуміти чим насправді живуть прості українські сім’ї в цей непростий час.

В ці ж дні, ударівці спільно з закордонними волонтерами передадуть зібрану гуманітарну допомогу садочкам, закладам медицини, церквам, та постраждалим в результаті війни на Сході України громадянам.

  2 Квітеня 2015 +Коментар | подобається