Останні події

"Марш миру-2015", - успішний міжнародний проект на підтримку України реалізований прикарпатськими ударівцями (відео)

Понад 6 десятків громадян Німеччини завітали на Прикарпаття. Разом з партійцями "УДАРу" вони привезли вантаж гуманітарної допомоги, загальною його вартістю у понад 30 тисяч євро. Це, зокрема, медикаменти та перев'язочні матеріали.

Їх мають передати бійцям на передову. Інші ліки вже отримали Маріямпільський хоспіс, дитячі будинки Медині та Крихівців. Попри це, європейці привезли навчальну літературу для вихованців освітніх закладів міста, яку вже вручено учням ЗОШ №5 та техніку для місцевих медзакладів. 

Депутат Бундестагу, заступник голови фракції партії ХДС в парламенті Арнольд Ваац також долучився до акції українських та німецьких активістів ще в Німеччині. Таким чином, Ваац хоче допомогти українцям, які потерпають на Сході України у війні проти агресора. Більше того, Арнольд Ваатц перебуваючи в гостях в прикарпатського УДАРу заявив, що німці не можуть постачати Україні летальну зброю, проте в їхніх силах виконати домовленості по лікуванню українців. 
Провівши переговори з нардепом Юрієм Солов’єм Ваац пообіцяв підняти це питання у німецькому парламенті:
"Ми у Німеччині прийняли для себе рішення, що хочемо ставитися з повагою і допомагати всім країнам Європи і світу загалом. Ми, як нація, яка спричинила чимало нещасть в історії, хочемо, щоб нас знову сприймали, як повноцінну частину світової спільноти.", - заявив Ваац.
1428084007159 
Володимир Стефанків, голова обласної організації ПП "УДАР"у свою чергу подякував німецьким колегам за участь у акції та розповів куди йтиме допомога:
"Постараємся допомогти перев'язочними матеріалами та медикаментами як нашим бійцям в АТО так і нашим медикам тут, у тилу. Крім того надан допомога також освітнім закладам міста та області. Більше того, європейці деякий час погосюють у родинах бійців АТО, для того, щоб усвідомити правду про війну та її наслідки, а також розвінчати міфи про войоничих фашистів тут".
1428084015447 
Аби особисто дізнатися, що насправді коїться в Україні та розвіяти міфи про войовничих націоналістів тут, німецькі активісти під час великодніх свят погостюють в прикарпатських родинах.
Нардеп-ударівець Юрій Соловей запевняє, російська пропаганда активно працює і в Німеччині. Зокрема, через кабельне мовлення. Відтак, європейцям необхідно розповісти правду. 
IMAG0457 
"Повернувшись додому, вони зможуть розповісти про події в Україні, про те, що тут немає радикалів, як це показують їхні проросійські ЗМІ і тут нормано ставляться до іноземців. Окрім того, ми по-суті відновлюємо ті мости між народами, які були зруйновані в буремні часи радянсько-німецьких воєн.", - каже Соловей. 
  6 Квітеня 2015 +Коментар | подобається