Останні події

На Прикарпатті відбудеться Відкритий Праймеріз-2015. Народний відбір

Суспільство очікує на реальне оновлення влади, того, що у систему державного управління прийдуть люди, що не мають ніякого відношення до корупції, до кулуарних «договорняків», колишніх політичних кланів.

Нинішня політична система побудована на тому, що кандидатів у депутати висувають політичні партії. Часто люди на місцях ніякого уявлення не мають про те, за кого голосують тільки тому, що «партія вирішила». Саме тому ГО “Громадський форум” розпочинає проект “Відкритий Праймеріз: народний відбір кандидатів у владу”. Цей проект на має аналогів в Україні і покликаний запровадити новий підхід до формування депутатського корпусу. Підхід заснований на попередньому громадському відборі кандидатів через процедуру Праймеріз.

Проект працює наступним чином:
1. Спочатку пропонуємо зареєструватись для участі у відкритих праймеріз всім бажаючим. Можна зареєструватись із власної ініціативи, можна висунути претендента від громадської організації, вулиці, соціальної групи – це неважливо.
2. Попросимо громадських активістів та відомі організації провести фільтрацію – перевірити кандидатів згідно із люстраційними вимогами суспільства, на причетність до діяльності КПУ и Партії регіонів, провести антикорупційну перевірку.
3. Допоможемо кожному претенденту організувати та провести коротку передвиборчу кампанію – зустрічі із місцевими людьми, скласти програму, організуємо дебати кандидатів.
4. Після того буде голосування. Ті, хто отримають найвищий рівень громадської підтримки, будуть ЗАПРОШЕНІ ПАРТІЄЮ «УДАР» ДО ПЕРЕДВИБОРЧИХ СПИСКІВ АБО ПІДТРИМАНІ ПО ОКРУГАХ під час місцевих виборів 2015 року. Пишуть організатори Праймеріз у ФБ.

  13 Травня 2015 +Коментар | подобається