Останні події

Відкритий Праймеріз: КВУ забезпечить незалежне спостереження за процесом

20 травня 2015 року стартував проект "Відкритий Праймеріз: народний відбір кандидатів у владу" ініційований ГО «Громадський форум Івано-Франківська».

Мета проекту - очистити виборчі списки від корупціонерів, провести люстрацію та дати можливість громадам самостійно визначати, хто балотуватиметься на місцевих виборах.

Ініціативу «Громадського форуму» підримала Прикарпатська організація партії «Удар», надавши майданчик проведення Праймеріз.

Від самого початку ініціатори проекту заявили про те, що прагнуть залучити до співпраці на партнерських умовах всі організації які займаються виборчим процесом в Україні.

Напередодні «Громадський форум» погодив Положення про співпрацю з Комітетом виборців України. КВУ, який є однією з найавторитетніших моніторингових організацій України, які слідкують за чесністю та відкритістю виборчих процесів, тепер долучається і до моніторингу проекту "Відкритий Праймеріз: народний відбір кандидатів у владу".

Сьогодні, 27 квітня, на прес-конференції три сторони підписали Положення про співпрацю. Від "Громадського форуму Івано-Франківська" підпис поставив народний депутат України Юрій Соловей, від Комітету виборців України - голова організації Максим Лисюк, від обласної організації партії "Удар" - Володимир Стефанків.

1

"Комітет виборців України вітає ініціативу Громадського форуму. Ми вітаємо те, що до співпраці запрошуються всі політичні сили, відповідно всі політичні сили Прикарпаття мають можливість висунути своїх кандидатів. Комітет виборців бере на себе функцію спостереження за самим Праймеріз. Також ми будемо долучатися до відбору кандидатів згідно двох законів. Це - Закон про очищення влади та Закон про вибори", - зазначив Максим Лисюк.

4

  27 Травня 2015 +Коментар | подобається