Останні події

Як проходив з’їзд учасників проекту “Відкритий Праймеріз” в Івано-Франківську (див. ВІДЕО)

29 червня в кінотеатрі «Люм’єр» відкрився з’їзд учасників проекту «Відкритий Праймеріз: народний відбір кандидатів у владу». Ті, хто зарєстувався в проекті як кандидати в івано-франківську обласну, івано-франківську міську ради, в міські та районні ради області, на посади міських голів Івано-Франківська, Калуша, Тлумача, Галича, Бурштина, Коломиї, зібралися на з’їзд, щоб поділитися стратегією передвиборчої боротьби та своїми планами в разі перемоги. Під час виступу, ініціатор проекту голова Громадського форуму Юрій Соловей зауважив, що головна мета праймеріз привести у владу нових людей, гідних представників з територіальних громад, яким саме громади довірили представляти свої інтереси. Обрані на відкритому голосуванні, а не кулуарним шляхом партійними керівниками як це було в політиці раніше, кандидати матимуть можливість балотуватись по округах від партії УДАР, – саме це єдиний реальний шлях до оновлення української влади, – механізм, коли громада визначає гідних кандидатів, – вважає Соловей.

Таким чином ми реалізуємо суспільний запит на нових людей в українській політиці, а також позбавимось від корупціонерів, комуністів та людей недостойних в партійних списках, – акцентував Соловей.

Голова правління ІФОО Комітету виборців України Максим Лисюк, який виступав наступним, повідомив, що вже відзавтра КВУ починає моніторити кандидатів, які зареєструвалися в проекті з метою проведення своєрідної люстрації.

Голова обласної організації партії “Удар” (яка надала майданчик для втілення проекту) Володимир Стефанків запевнив, що саме через процедуру Праймеріз вдасться відновити довіру громадян до політичних партій.

“Політична партія “Удар першою в україні зруйнувала політичні стереотипи, котрі будувались багато років і буде висувати в кандидатів рад різних рівнів лише тих, хто переміг в праймеріз”, – наголосив ударівець.

На з’їзді побували журналісти RAITVNET.

  30 Червня 2015 +Коментар | подобається