Останні події

УДАРівці Прикарпаття готові до люстрації в Відкритому Праймеріз (фото + відео)

Готові до люстрації. Як виборці так і самі кандидати чекають на перевірку на совість. Ми продовжуємо знайомити вас із тими, хто наважився взяти участь у місцевих виборах і, в першу чергу, пройти люстраційне сито, взявши участь у проекті "Відкритий Праймеріз: народний відбір кандидатів у владу". Нагадаємо, цей проект ініційовано «Громадським форумом Івано-Франківська».

 

Наразі зголосилися в ньому взяти участь представники партії "Удар"

 

 

Вибори за відкритими списками (за що проголосувала Верховна рада України), як ніколи актуальні у наш час. Громадянам тепер не доведеться читати у довжелезних бюлетенях незнайомі прізвища, вони чітко знатимуть за кого віддаватимуть свій голос.

 

 Більше дізнатися про того чи іншого кандидата івано-франківці можуть за допомогою проекту Відкритий Праймеріз, що вже активно впроваджується на Прикарпаті. Усі члени івано-франківської обласної партії «Удар» першими зголосилися взяти у ньому участь.

 

Ярослав Шіляк, як і всі інші, чекав змін на краще, але зрозумів, що зміни потрібно робити самому. Тому йде на вибори, щоб щось змінити.

 Shilyak 

Ярослав Шіляк - учасник проекту "Відкритий Праймеріз"

«Вважаю, що я можу йти на вибори, можу докластися до того, щоб дійсно щось змінити, зробити владу ближчою до людей, прозорою, відкритою і дійсно для людей, а не за рахунок людей».

Процедуру Відкритого Праймеріз учасники вважають дуже вдалою, адже це не лише шанс заявити про себе як про кандидата на виборах, але й також перевірити себе. 

 Mal 

Дмитро Маліщук - учасник проекту "Відкритий Праймеріз"

«Я не бачу за собою ніяких погрішностей, я можу впевнено проходити любі сита і мені нема за що переживати і боятися».

Втім, останнє слово за виборцями, саме їм вирішувати кого обирати, а Праймеріз, кажуть вони, допоможе  визначитися за кого віддати свій голос.

 Skand 

Наталя Шкандрій - мешканка Івано-Франківська

«Ми повинні знати кого ми вибираємо, за кого ми голосуємо. Ми повинні знати їхню родину, як вони живуть, чим заробляють і цим ми страхуєм себе».

Денис Іваненко у політиці ще з 2006 року. обовязкове люстраційне сито пройде без вагань, адже впевнений у своїх силах і сподівається на  підтримку громади.

Denysenko

Денис Іваненко - учасник проекту "Відкритий Праймеріз"

«Я безпосередньо зі своєю командою, своїми активістами не один рік віддали для роботи з мешканцями, в нас є певний накопичений досвід, є певна підтримка, тому це (Відкритий Праймеріз) є обовязкова процедура, я до цього ставлюся як до вимоги, яку має пройти кожен з потенційних кандидатів». 

 

Мешканці, які добре знають Дениса Іваненка кажуть, що вже натерпілися від попередніх виборів. Тоді могли пройти ті, хто має більше грошей, а зараз народний відбір кандидатів у владу цього зробити не дозволить.

Moy

Володимир Мойсеєнко - мешканець Івано-Франківська. 

«До Праймеріз зараз підійшли більш толково, підійшли професійно і ми, які будуть допомагати в даному випадку Денисові, ми вважаємо що це дозволить визначити ту людину, яка користується повагою, яка більш професійна і якій, головне, будуть довіряти люди, мешканці цього району.

Ті кандидати, котрі пройдуть люстраційне сито, вже матимуть підтримку громади, тому саме виборці делегуватимуть свого кандидата до місцевих рад.


 

  6 Серпня 2015 +Коментар | подобається