Останні події

Відкритий Праймеріз в Івано-Франківську триває (фото+відео)

20 серпня відбудеться попередній відбір кандидатів у владу. голосування за кандидатів, які зголосилися стати учасниками проекту «Відкритий праймеріз» проходитиме у форматі виборчих дільниць з використанням бюлетенів.

Нагадаємо, що ініціатором проекту виступив Громадський форум Івано-Франківська, а партія «Удар Віталія Кличка» надала майданчик для його проведення.

Процедура «Праймеріз» вже давно стала невідємним атрибутом виборів у розвинутих країнах. В Україні поки що немає закону про праймеріз, але івано-франківська міська організація партії «Удар» охоче долучилася до проекту «Громадського форуму Івано-Франківська».

Готовий пройти люстраційне сито і керівник міської організації париії Тарас Іщенко. Ударівець каже, що коли його супернику вдасться перемогти на попередніх виборах, то балотуватися до міської ради не буде, адже вважає рішення громади справедливим

 IMAG0650 

Тарас Іщенко – керівник міської організації партії «Удар»:

«Я прийняв це рішення вже давно і я готовий до цього, навіть якщо знайдеться людина, яка переможе мене в праймеріз, отже така є воля громади».

Андрій Куцаков в Ударі вже більше року. Ініціативу керівника повністю підтримує, адже вважає що до влади мають йти ті, кому довіряє виборець, а не ті, хто подобається партійному керівництву

 IMG_4311 

Андрій Куцаков – учасник проекту «Відкритий Праймеріз»

«Народ сам обирає кандидатів, які можуть пізніше балотуватися і я знаю, що потрібно щось вже міняти в цій владі, тому вирішив взяти участь в праймеріз».

 1 

Оксана – мешканка Івано-Франківська.

«Я думаю, що це  позитивно, бо люди будуть знати за кого голосувати. Одному подобається один кандидат, другому інший. Той кандидат який отримає більшу прихильність виборців, котрі йому будуть довіряти, то, я думаю, що його і оберуть».

Додатковий шанс молодим заявити про себе – відкрити праймеріз виконує і таку функцію.

 2 

Роман Пригода – учасник проекту «Відкритий Праймеріз»

«Можливо є якась певна недовіра того що кандидат молода людина, можливо хтось може подумати, що він чогось не знає, чогось не бачив. А так, коли приймаєш участь в праймеріз, люди з тобою більше можуть познайомитися, побачити твої плюси і, можливо, мінуси». 

Найбільш готовими до участі в Праймеріз виявилися представники партії «Удар». Громада уже робить певні висновки.

 3 

Веніамін Марченко – житель Івано-Франківська

«Якщо люди не побоялися всенародного обговорення їхніх кандидатур – їм нічого боятися, вони чисті люди».

Попереднє голосування на відповідних округах розпочнеться з 20 серпня. Проходитиме воно у форматі виборчих дільниць з використанням бюлетенів. За результатами голосування переможцю буде запропоновано взяти участь у місцевих виборах.


  17 Серпня 2015 +Коментар | подобається