Останні події
Найважливішим пунктом змін до бюджету для мешканців областей західної України є виділення 700 млн. грн. на ремонт та реконструкцію доріг. Таке фінансування отримано вперше за 4 останні роки. До приняття змін долучилися і представники УДАРу у ВРУ.
5 Березеня 2015 +Коментар | подобається

Продовольчий ринок в Україні лихоманить. Хоча насправді ціни зростають уже протягом певного часу. Утім,  найголовнішою проблемою є не лише падіння гривні як такої, а по-суті фінансова спроможність суспільства. 
7 Березеня 2015 +Коментар | подобається

Представники прикарпатського УДАРу святкували одне з найбільших християнських свят Різдво з традиційною колядою.

У ексклюзивному коментарі Версіям калуський ударівець Олег Нижник розповів про недавній форум депутатів всіх рівнів від партії “УДАР Віталія Кличка”, та про зміну керівництва Івано-франківської обласної організації “УДАР”.

Мешканці Івано-Франківщини пам’ятають про наших земляків на сході. Вони постійно допомагають бійцям.    

Члени Ради Івано-Франківської обласної організації політичної партії "УДАР Віталія Кличка" знялися в новорічно-різдвяному відеозверненні до мешканців області.

Голова обласної організації політичної Партії “УДАР Віталія Кличка” розповів про непростий для себе та однодумців минулий рік та про плани партії на наступний.

«У здоровому тілі — здоровий дух». Аби в черговий раз підтвердити цю істину Івано-Франківські ударівці зайнялися моржуванням на Водохреща.

На початку зустрічі депутат міської ради, член Ради Івано-Франківської обласної організації партії "УДАР" Володимир Довганюк познайомив народного обранця із присутніми на заході. Далі Юрій Соловей розпочав своє спілкування із того, що наступні місцеві вибори є дуже важливими для держави.

Голова Івано-Франківської обласної організації партії "УДАР Віталія Кличка" Володимир Стефанків привітав українців із Днем Соборності та відвідав Вище художнє училище №3. Крім того, тут він долучився ще й до благодійної справи.

Заступник голови парламентського Комітету з питань економічної політики, член групи партії «Удар» у фракції Блоку Петра Порошенко, народний депутат Юрій Соловей вважає, що українській влади треба негайно приймати рішення щодо повної економічної блокади тимчасово окупованих територій Автономної республіки Крим, частин Луганської та Донецької областей, а також повністю закрити українські ринки для всіх товарів російського виробництва.

Голова Івано-Франківської обласної організації партії ”УДАР Віталія Кличка" Володимир Стефанків зустрівся з Снятинськими ударівцями.

Питання спортивної інфраструктури в Калуші вже не перший раз підняв депутат Калуської міської ради, член Ради Івано-Франківської обласної організації політичної партії "УДАР" Олег Нижник.

Член Ради Івано-Франківської обласної організації політичної партії "УДАР Віталія Кличка" Олег Нижник відзначив, що підтримка вже традиційних для Прикарпаття спортивних змагань високого рівня має велике значення для розвитку краю та повинна стати скоріше правилом, аніж виключенням із нього.

Про це Юрій Соловей заявив у програмі "Чиста політика" на каналі 112. За його словами, історія доводить, що чвари та внутрішній розбрат завжди руйнували становлення сильної української держави. Саме тому парламент має бути монолітним. Далі цитата:

Про це сьогодні з трибуни парламенту повідомив народний депутат, заступник голови Комітету з питань економічної політики Верховної ради України Юрій Соловей (група партії «Удар», фракція БПП).

Голова Івано-Франківської обласної організації політичної партії «УДАР Віталія Кличка» Володимир Стефанків у коментарі журналісту Версій заявив, що Україна має сподіватися на мирне вирішення проблеми Сходу. Утім, знаючи з ким маємо справу, готуватися до потужного захисту країни. 
11 Лютого 2015 +Коментар | подобається

У неділю в офісі Івано-Франківської обласної організації політичної партії «УДАР» відбудеться перший в Івано-Франківську день відкритих дверей.
18 Лютого 2015 +Коментар | подобається

Івано-Франківська обласна організація політичної партії "УДАР Віталія Кличка" цієї неділі провела перший в Івано-Франківську День відкритих дверей політичої партії.
23 Лютого 2015 +Коментар | подобається

Партія «УДАР Віталія Кличка» не залишається осторонь найгостріших проблем країни, найактуальніших завдань на сьогоднішній час. Це стосується і сьогодення, коли агресор уже ступив на українську землю.
3 Березеня 2015 +Коментар | подобається

Упродовж  дев’яти років, очолюваний депутатом Калуської міської ради (партія «УДАР») - Олегом Нижником, центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» успішно працює, популяризуючи серед різновікових категорій населення здоровий спосіб життя, заняття спортом.
11 Березеня 2015 +Коментар | подобається

Однією з країн, яка прийняла на лікування поранених майданівців – була Німеччина. Серед потерпілих під час трагічних подій торік 20 лютого на Інститутській  були і прикарпатці. Їх поставили на ноги і врятували життя медики Дрездена.
11 Березеня 2015 +Коментар | подобається

Ударівці спільно з волонтерами роблять корисні справи для воїнів АТО. Цього разу взялися за обігрів та приготування їжі на передовій.
17 Березеня 2015 +Коментар | подобається

Калуський УДАР продовжує роботу по популяризації здорового способу життя та потреби у фізичному самовдосконаленні молоді. В рамках цього напрямку діяльності ударівці підписали офіційний документ із Профспілкою працівників освіти і науки України, який має на меті покращити співпрацю між активістами та фахівцями.
17 Березеня 2015 +Коментар | подобається

Обрано нових керівників міської та районної організацій, Ради та склад контрольно-ревізійних комісій.
18 Березеня 2015 +Коментар | подобається

15 березня 2015 року відбулись збори Галицької районної політичної партії «Удар» Віталія Кличка. 
19 Березеня 2015 +Коментар | подобається

Цієї неділі відбулись відкриті та публічні збори Івано-Франківської міської організації політичної партії УДАР на яких було обрано керівника міської організації партії.
22 Березеня 2015 +Коментар | подобається

Закон України зобов’язує політичні партії звітувати перед виборцями про виконану упродовж року роботу. Коломийська міська та районна організації політичної партії «УДАР Віталія Кличка» також зустрілися з коломийським електоральним активом. 
25 Березеня 2015 +Коментар | подобається

«Дай Боже нам любити Україну понад усе сьогодні – маючи, щоб не довелося гірко любити її, втративши» - ця заповідь В’ячеслава Чорновола , нині , як ніколи актуальна для сучасників.  Саме вона й стала ключовою на традиційному вічі вшанування пам’яті  Героя, у день його загибелі - 25 березня.
26 Березеня 2015 +Коментар | подобається

В суботу, 28 березня, об 12-30 в Прес-центрі Івано-Франківської обласної організації політичної партії «УДАР»(вул. Пд. Бульвар, 22, 2 пов.) відбудеться прес-конференція співорганізаторів міжнародної акції «Великодня поїздка заради Волі та Єдності України та Миру в усій Європі»
27 Березеня 2015 +Коментар | подобається

2-го квітня  німецькі та українські та німецькі активісти розпочинають «Великодню поїздку заради Волі та Єдності України та Миру в усій Європі».
31 Березеня 2015 +Коментар | подобається

На переконання ударівців влада має набагато відповідальніше ставитись до проблем екології, а мешканці - долучатися до вирішення відповідних проблем регіону та підвищувати власну екологічну культуру.
1 Квітеня 2015 +Коментар | подобається

Сьогодні, 2-го квітня 2015 року (Чистий четвер) німецькі та українські волонтери розпочинають «Великодню поїздку заради Волі та Єдності України та Миру в усій Європі».  
2 Квітеня 2015 +Коментар | подобається

Німецькі активісти та ударівці привезли гуманітарну допомогу в рамках міжнародної акції ініційованої прикарпатським УДАРом.
6 Квітеня 2015 +Коментар | подобається

Активісти обласного УДАРу передали працівникам державтоінспекції Прикарпаття медикаменти та перевязувальні матеріали, які прибули з Німеччини в ході проекту "Марш миру". 
21 Квітеня 2015 +Коментар | подобається

Різного роду медичні препарати розподілили та надали 5-тьом райлікарнями області, а частину – відправили до госпіталю Національної Гвардії у Золочеві.
22 Квітеня 2015 +Коментар | подобається

Відбулася передача гуманітарної допомоги з Саксонії (Німеччина)
23 Квітеня 2015 +Коментар | подобається

Команда обласної організації політичної партії "УДАР" взяла участь у висадці саджанків дубу в військовому лісгоспі с.Одаї.
24 Квітеня 2015 +Коментар | подобається

Минулої суботи прикарпатських ударівців об’єднав рибацький турнір. 
27 Квітеня 2015 +Коментар | подобається

Тісна співпраця народного депутата України ударівця Юрія Солов’я з представниками німецького Бундестагу вже принесла свої результати.   

Сьогодні, 11 травня ГО «Громадський форум Івано-Франківська» та «Удар»  повідомили  що на Прикарпатті запускається процедура Народного Праймеріз.
11 Травня 2015 +Коментар | подобається

Проект Праймеріз стартує 20 травня 2015 року
12 Травня 2015 +Коментар | подобається

Суспільство очікує на реальне оновлення влади
13 Травня 2015 +Коментар | подобається

20 травня 2015 року стартував проект "Відкритий Праймеріз: народний відбір кандидатів у владу"
27 Травня 2015 +Коментар | подобається

Відкриті Праймеріз тепер мають і телевізійну підтримку.
17 Червня 2015 +Коментар | подобається

5 червня представники політичної партії "Удар" в особі голови Галицького районного осердку Олега Кобеля та голови Бурштинського міського осередку Петра Ковальчука відвідали Центр соціально-психологічної реабілітації дітей та молоді з функціональними обмеженнями "Довір'я", що знаходитьсчя у м.Бурштині.
17 Червня 2015 +Коментар | подобається

Для претендентів на посаду міського голови майданчиком для агітації стає весь Івано-Франківськ
19 Червня 2015 +Коментар | подобається

До Дня молоді івано-франківська міська організація партії "Удар" влаштувала для молоді міста турнір з міні-футболу .        

Днями відбувся з’їзд всіх учасників проекту “Відкритий Праймеріз
30 Червня 2015 +Коментар | подобається

Яремчанська міська організація Політичної партії УДАР підтримали акцію ЧИСТІ КАРПАТИ та провели прибирання в околицях туристичного міста.

В Івано-Франківську система попередніх виборів активно набирає обертів.  

Не зважаючи на те, що партії "Удар" постійно "ріжуть" рейтинг, заявляючи, що вона на спроможна здолати прохідний бар'єр, партія розвивається, росте.

До 20 вересня кандидати у місцеві ради та на посаду міського голови змагатимуться у праймеріз за мандат довіри від калушан. Тільки із людей, яких «затвердить» громада, сформують виборчі списки «УДАРУ» у місцеві ради. Передають Вікна.

Готові до люстрації. Як виборці так і самі кандидати чекають на перевірку на совість.

20 серпня відбудеться попередній відбір кандидатів у владу
17 Серпня 2015 +Коментар | подобається