Останні події
До 20 вересня кандидати у місцеві ради та на посаду міського голови змагатимуться у праймеріз за мандат довіри від калушан. Тільки із людей, яких «затвердить» громада, сформують виборчі списки «УДАРУ» у місцеві ради. Передають Вікна.

5 червня представники політичної партії "Удар" в особі голови Галицького районного осердку Олега Кобеля та голови Бурштинського міського осередку Петра Ковальчука відвідали Центр соціально-психологічної реабілітації дітей та молоді з функціональними обмеженнями "Довір'я", що знаходитьсчя у м.Бурштині.
17 Червня 2015 +Коментар | подобається

Минулої суботи прикарпатських ударівців об’єднав рибацький турнір. 
27 Квітеня 2015 +Коментар | подобається

Німецькі активісти та ударівці привезли гуманітарну допомогу в рамках міжнародної акції ініційованої прикарпатським УДАРом.
6 Квітеня 2015 +Коментар | подобається

На переконання ударівців влада має набагато відповідальніше ставитись до проблем екології, а мешканці - долучатися до вирішення відповідних проблем регіону та підвищувати власну екологічну культуру.
1 Квітеня 2015 +Коментар | подобається

«Дай Боже нам любити Україну понад усе сьогодні – маючи, щоб не довелося гірко любити її, втративши» - ця заповідь В’ячеслава Чорновола , нині , як ніколи актуальна для сучасників.  Саме вона й стала ключовою на традиційному вічі вшанування пам’яті  Героя, у день його загибелі - 25 березня.
26 Березеня 2015 +Коментар | подобається

Закон України зобов’язує політичні партії звітувати перед виборцями про виконану упродовж року роботу. Коломийська міська та районна організації політичної партії «УДАР Віталія Кличка» також зустрілися з коломийським електоральним активом. 
25 Березеня 2015 +Коментар | подобається

15 березня 2015 року відбулись збори Галицької районної політичної партії «Удар» Віталія Кличка. 
19 Березеня 2015 +Коментар | подобається

Обрано нових керівників міської та районної організацій, Ради та склад контрольно-ревізійних комісій.
18 Березеня 2015 +Коментар | подобається

Калуський УДАР продовжує роботу по популяризації здорового способу життя та потреби у фізичному самовдосконаленні молоді. В рамках цього напрямку діяльності ударівці підписали офіційний документ із Профспілкою працівників освіти і науки України, який має на меті покращити співпрацю між активістами та фахівцями.
17 Березеня 2015 +Коментар | подобається

Однією з країн, яка прийняла на лікування поранених майданівців – була Німеччина. Серед потерпілих під час трагічних подій торік 20 лютого на Інститутській  були і прикарпатці. Їх поставили на ноги і врятували життя медики Дрездена.
11 Березеня 2015 +Коментар | подобається

Упродовж  дев’яти років, очолюваний депутатом Калуської міської ради (партія «УДАР») - Олегом Нижником, центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» успішно працює, популяризуючи серед різновікових категорій населення здоровий спосіб життя, заняття спортом.
11 Березеня 2015 +Коментар | подобається

Про це Юрій Соловей заявив у програмі "Чиста політика" на каналі 112. За його словами, історія доводить, що чвари та внутрішній розбрат завжди руйнували становлення сильної української держави. Саме тому парламент має бути монолітним. Далі цитата:

Член Ради Івано-Франківської обласної організації політичної партії "УДАР Віталія Кличка" Олег Нижник відзначив, що підтримка вже традиційних для Прикарпаття спортивних змагань високого рівня має велике значення для розвитку краю та повинна стати скоріше правилом, аніж виключенням із нього.

Питання спортивної інфраструктури в Калуші вже не перший раз підняв депутат Калуської міської ради, член Ради Івано-Франківської обласної організації політичної партії "УДАР" Олег Нижник.

Голова обласної організації політичної Партії “УДАР Віталія Кличка” розповів про непростий для себе та однодумців минулий рік та про плани партії на наступний.

У ексклюзивному коментарі Версіям калуський ударівець Олег Нижник розповів про недавній форум депутатів всіх рівнів від партії “УДАР Віталія Кличка”, та про зміну керівництва Івано-франківської обласної організації “УДАР”.

Нове керівництво Івано-Франківської обласної організації партії “УДАР” провело ряд зустрічей в районних центрах. Голова організації Володимир Стефанків з робочим візитом відвідав Богородчанську райорганізацію партії та поспілкувався з активом організації.
25 Грудня 2014 +Коментар | подобається