Останні події
До 20 вересня кандидати у місцеві ради та на посаду міського голови змагатимуться у праймеріз за мандат довіри від калушан. Тільки із людей, яких «затвердить» громада, сформують виборчі списки «УДАРУ» у місцеві ради. Передають Вікна.

На переконання ударівців влада має набагато відповідальніше ставитись до проблем екології, а мешканці - долучатися до вирішення відповідних проблем регіону та підвищувати власну екологічну культуру.
1 Квітеня 2015 +Коментар | подобається

«Дай Боже нам любити Україну понад усе сьогодні – маючи, щоб не довелося гірко любити її, втративши» - ця заповідь В’ячеслава Чорновола , нині , як ніколи актуальна для сучасників.  Саме вона й стала ключовою на традиційному вічі вшанування пам’яті  Героя, у день його загибелі - 25 березня.
26 Березеня 2015 +Коментар | подобається

Обрано нових керівників міської та районної організацій, Ради та склад контрольно-ревізійних комісій.
18 Березеня 2015 +Коментар | подобається

Калуський УДАР продовжує роботу по популяризації здорового способу життя та потреби у фізичному самовдосконаленні молоді. В рамках цього напрямку діяльності ударівці підписали офіційний документ із Профспілкою працівників освіти і науки України, який має на меті покращити співпрацю між активістами та фахівцями.
17 Березеня 2015 +Коментар | подобається

Упродовж  дев’яти років, очолюваний депутатом Калуської міської ради (партія «УДАР») - Олегом Нижником, центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» успішно працює, популяризуючи серед різновікових категорій населення здоровий спосіб життя, заняття спортом.
11 Березеня 2015 +Коментар | подобається

Член Ради Івано-Франківської обласної організації політичної партії "УДАР Віталія Кличка" Олег Нижник відзначив, що підтримка вже традиційних для Прикарпаття спортивних змагань високого рівня має велике значення для розвитку краю та повинна стати скоріше правилом, аніж виключенням із нього.

Питання спортивної інфраструктури в Калуші вже не перший раз підняв депутат Калуської міської ради, член Ради Івано-Франківської обласної організації політичної партії "УДАР" Олег Нижник.

У ексклюзивному коментарі Версіям калуський ударівець Олег Нижник розповів про недавній форум депутатів всіх рівнів від партії “УДАР Віталія Кличка”, та про зміну керівництва Івано-франківської обласної організації “УДАР”.