Останні події
Днями відбувся з’їзд всіх учасників проекту “Відкритий Праймеріз
30 Червня 2015 +Коментар | подобається

20 травня 2015 року стартував проект "Відкритий Праймеріз: народний відбір кандидатів у владу"
27 Травня 2015 +Коментар | подобається

Проект Праймеріз стартує 20 травня 2015 року
12 Травня 2015 +Коментар | подобається

Сьогодні, 11 травня ГО «Громадський форум Івано-Франківська» та «Удар»  повідомили  що на Прикарпатті запускається процедура Народного Праймеріз.
11 Травня 2015 +Коментар | подобається

Німецькі активісти та ударівці привезли гуманітарну допомогу в рамках міжнародної акції ініційованої прикарпатським УДАРом.
6 Квітеня 2015 +Коментар | подобається

Сьогодні, 2-го квітня 2015 року (Чистий четвер) німецькі та українські волонтери розпочинають «Великодню поїздку заради Волі та Єдності України та Миру в усій Європі».  
2 Квітеня 2015 +Коментар | подобається

2-го квітня  німецькі та українські та німецькі активісти розпочинають «Великодню поїздку заради Волі та Єдності України та Миру в усій Європі».
31 Березеня 2015 +Коментар | подобається

Цієї неділі відбулись відкриті та публічні збори Івано-Франківської міської організації політичної партії УДАР на яких було обрано керівника міської організації партії.
22 Березеня 2015 +Коментар | подобається

Продовольчий ринок в Україні лихоманить. Хоча насправді ціни зростають уже протягом певного часу. Утім,  найголовнішою проблемою є не лише падіння гривні як такої, а по-суті фінансова спроможність суспільства. 
7 Березеня 2015 +Коментар | подобається

Найважливішим пунктом змін до бюджету для мешканців областей західної України є виділення 700 млн. грн. на ремонт та реконструкцію доріг. Таке фінансування отримано вперше за 4 останні роки. До приняття змін долучилися і представники УДАРу у ВРУ.
5 Березеня 2015 +Коментар | подобається

Про це сьогодні з трибуни парламенту повідомив народний депутат, заступник голови Комітету з питань економічної політики Верховної ради України Юрій Соловей (група партії «Удар», фракція БПП).

Про це Юрій Соловей заявив у програмі "Чиста політика" на каналі 112. За його словами, історія доводить, що чвари та внутрішній розбрат завжди руйнували становлення сильної української держави. Саме тому парламент має бути монолітним. Далі цитата:

Голова Івано-Франківської обласної організації партії ”УДАР Віталія Кличка" Володимир Стефанків зустрівся з Снятинськими ударівцями.

Заступник голови парламентського Комітету з питань економічної політики, член групи партії «Удар» у фракції Блоку Петра Порошенко, народний депутат Юрій Соловей вважає, що українській влади треба негайно приймати рішення щодо повної економічної блокади тимчасово окупованих територій Автономної республіки Крим, частин Луганської та Донецької областей, а також повністю закрити українські ринки для всіх товарів російського виробництва.

На початку зустрічі депутат міської ради, член Ради Івано-Франківської обласної організації партії "УДАР" Володимир Довганюк познайомив народного обранця із присутніми на заході. Далі Юрій Соловей розпочав своє спілкування із того, що наступні місцеві вибори є дуже важливими для держави.

«У здоровому тілі — здоровий дух». Аби в черговий раз підтвердити цю істину Івано-Франківські ударівці зайнялися моржуванням на Водохреща.

Представники прикарпатського УДАРу святкували одне з найбільших християнських свят Різдво з традиційною колядою.

Обрали нове керівництво. Івано-Франківська обласна організація політичної партії «Удар» отримала нового керівника. Під час установчих зборів більшою кількістю голосів було обрано Володимира Стефанківа.
25 Грудня 2014 +Коментар | подобається

Учасниками матчу, який відбувся у день Місцевого самоврядування були депутати міської ради від фракції «Удар-Громадський форум», їх однопартійці та представники ЗМІ обласного центру. Вході запеклої гри перемогу здобула команда ударівців з рахунком 4-1.

  Івано-франківський «Удар» подарував малечі з обмеженими фізичними можливостями мандрівку до туристичного комплексу «Маєток Святого Миколая» в с.Пістинь, що на Косівщині.  

  Сьогодні в Івано-Франківську відбулася пресконференція керівників обласної та міської організацій партії "УДАР Віталія Кличка" про підсумки Івано-Франківської міської організації, які відбулися 20.11.11р.  В пресконференції взяли участь: Роман Чернега - голова обласної організації, Юрій Соловей - голова міської організації та Ігор Росипайло - перший заступник голови міської організації.  

За ініціативи лідера Івано-Франківської міської організації партії "УДАР" у місті з’явився ще один спортивний майданчик! Урочисте відкриття площадки з тренажерами для важкої атлетики та полем для гри у пляжний волейбол відбулося у міському парку, поряд з «Парк-готелем». 
26 Листопада 2011 +Коментар | подобається