Останні події
До 20 вересня кандидати у місцеві ради та на посаду міського голови змагатимуться у праймеріз за мандат довіри від калушан. Тільки із людей, яких «затвердить» громада, сформують виборчі списки «УДАРУ» у місцеві ради. Передають Вікна.

До Дня молоді івано-франківська міська організація партії "Удар" влаштувала для молоді міста турнір з міні-футболу .        

Закон України зобов’язує політичні партії звітувати перед виборцями про виконану упродовж року роботу. Коломийська міська та районна організації політичної партії «УДАР Віталія Кличка» також зустрілися з коломийським електоральним активом. 
25 Березеня 2015 +Коментар | подобається

Калуський УДАР продовжує роботу по популяризації здорового способу життя та потреби у фізичному самовдосконаленні молоді. В рамках цього напрямку діяльності ударівці підписали офіційний документ із Профспілкою працівників освіти і науки України, який має на меті покращити співпрацю між активістами та фахівцями.
17 Березеня 2015 +Коментар | подобається

Упродовж  дев’яти років, очолюваний депутатом Калуської міської ради (партія «УДАР») - Олегом Нижником, центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» успішно працює, популяризуючи серед різновікових категорій населення здоровий спосіб життя, заняття спортом.
11 Березеня 2015 +Коментар | подобається

Член Ради Івано-Франківської обласної організації політичної партії "УДАР Віталія Кличка" Олег Нижник відзначив, що підтримка вже традиційних для Прикарпаття спортивних змагань високого рівня має велике значення для розвитку краю та повинна стати скоріше правилом, аніж виключенням із нього.

Питання спортивної інфраструктури в Калуші вже не перший раз підняв депутат Калуської міської ради, член Ради Івано-Франківської обласної організації політичної партії "УДАР" Олег Нижник.

Заступник голови парламентського Комітету з питань економічної політики, член групи партії «Удар» у фракції Блоку Петра Порошенко, народний депутат Юрій Соловей вважає, що українській влади треба негайно приймати рішення щодо повної економічної блокади тимчасово окупованих територій Автономної республіки Крим, частин Луганської та Донецької областей, а також повністю закрити українські ринки для всіх товарів російського виробництва.

Напередодні Нового року івано-франківські ударівці начолі з головою міської організації Юрієм Солов'єм відвідали дитячий притулок на вул. Набережна і подарували діткам іграшки, товари для навчання та спортивний інвентар! Ударівців вразила люб’язність дітей та їхні очі, які ніби просили про любов і теплоту.
26 Грудня 2011 +Коментар | подобається

Учасниками матчу, який відбувся у день Місцевого самоврядування були депутати міської ради від фракції «Удар-Громадський форум», їх однопартійці та представники ЗМІ обласного центру. Вході запеклої гри перемогу здобула команда ударівців з рахунком 4-1.

У п’ятницю, 25.11.2011р. відбулося чергове засідання Івано-Франківської обласної ради.
28 Листопада 2011 +Коментар | подобається

За ініціативи лідера Івано-Франківської міської організації партії "УДАР" у місті з’явився ще один спортивний майданчик! Урочисте відкриття площадки з тренажерами для важкої атлетики та полем для гри у пляжний волейбол відбулося у міському парку, поряд з «Парк-готелем». 
26 Листопада 2011 +Коментар | подобається

Нещодавно на базі Коломийського дитячого дошкільного навчального закладу №16 «Орлятко» завдяки депутату Коломийської міської ради, голові фракції «Удар» Віталія Кличка Володимиру Довганюку було встановлено дитячий спортивний майданчик.
14 Листопада 2011 +Коментар | подобається

На Івано-Франківщині 16 жовтня відбувся фінал футбольного турніру між сільськими командами Тлумацького району, який підтримала партія "УДАР Віталія Кличка". Змагання за призові місяця відбувалися в с. Нижнів, Тлумацького району.
16 Жовтня 2011 +Коментар | подобається