Останні події
20 серпня відбудеться попередній відбір кандидатів у владу
17 Серпня 2015 +Коментар | подобається

Готові до люстрації. Як виборці так і самі кандидати чекають на перевірку на совість.

До 20 вересня кандидати у місцеві ради та на посаду міського голови змагатимуться у праймеріз за мандат довіри від калушан. Тільки із людей, яких «затвердить» громада, сформують виборчі списки «УДАРУ» у місцеві ради. Передають Вікна.

Не зважаючи на те, що партії "Удар" постійно "ріжуть" рейтинг, заявляючи, що вона на спроможна здолати прохідний бар'єр, партія розвивається, росте.

В Івано-Франківську система попередніх виборів активно набирає обертів.  

Днями відбувся з’їзд всіх учасників проекту “Відкритий Праймеріз
30 Червня 2015 +Коментар | подобається

До Дня молоді івано-франківська міська організація партії "Удар" влаштувала для молоді міста турнір з міні-футболу .        

Для претендентів на посаду міського голови майданчиком для агітації стає весь Івано-Франківськ
19 Червня 2015 +Коментар | подобається

20 травня 2015 року стартував проект "Відкритий Праймеріз: народний відбір кандидатів у владу"
27 Травня 2015 +Коментар | подобається

Проект Праймеріз стартує 20 травня 2015 року
12 Травня 2015 +Коментар | подобається

Сьогодні, 11 травня ГО «Громадський форум Івано-Франківська» та «Удар»  повідомили  що на Прикарпатті запускається процедура Народного Праймеріз.
11 Травня 2015 +Коментар | подобається

Минулої суботи прикарпатських ударівців об’єднав рибацький турнір. 
27 Квітеня 2015 +Коментар | подобається

Відбулася передача гуманітарної допомоги з Саксонії (Німеччина)
23 Квітеня 2015 +Коментар | подобається

Сьогодні, 2-го квітня 2015 року (Чистий четвер) німецькі та українські волонтери розпочинають «Великодню поїздку заради Волі та Єдності України та Миру в усій Європі».  
2 Квітеня 2015 +Коментар | подобається

2-го квітня  німецькі та українські та німецькі активісти розпочинають «Великодню поїздку заради Волі та Єдності України та Миру в усій Європі».
31 Березеня 2015 +Коментар | подобається

В суботу, 28 березня, об 12-30 в Прес-центрі Івано-Франківської обласної організації політичної партії «УДАР»(вул. Пд. Бульвар, 22, 2 пов.) відбудеться прес-конференція співорганізаторів міжнародної акції «Великодня поїздка заради Волі та Єдності України та Миру в усій Європі»
27 Березеня 2015 +Коментар | подобається

Цієї неділі відбулись відкриті та публічні збори Івано-Франківської міської організації політичної партії УДАР на яких було обрано керівника міської організації партії.
22 Березеня 2015 +Коментар | подобається

15 березня 2015 року відбулись збори Галицької районної політичної партії «Удар» Віталія Кличка. 
19 Березеня 2015 +Коментар | подобається

Однією з країн, яка прийняла на лікування поранених майданівців – була Німеччина. Серед потерпілих під час трагічних подій торік 20 лютого на Інститутській  були і прикарпатці. Їх поставили на ноги і врятували життя медики Дрездена.
11 Березеня 2015 +Коментар | подобається

Продовольчий ринок в Україні лихоманить. Хоча насправді ціни зростають уже протягом певного часу. Утім,  найголовнішою проблемою є не лише падіння гривні як такої, а по-суті фінансова спроможність суспільства. 
7 Березеня 2015 +Коментар | подобається

Найважливішим пунктом змін до бюджету для мешканців областей західної України є виділення 700 млн. грн. на ремонт та реконструкцію доріг. Таке фінансування отримано вперше за 4 останні роки. До приняття змін долучилися і представники УДАРу у ВРУ.
5 Березеня 2015 +Коментар | подобається

Івано-Франківська обласна організація політичної партії "УДАР Віталія Кличка" цієї неділі провела перший в Івано-Франківську День відкритих дверей політичої партії.
23 Лютого 2015 +Коментар | подобається

У неділю в офісі Івано-Франківської обласної організації політичної партії «УДАР» відбудеться перший в Івано-Франківську день відкритих дверей.
18 Лютого 2015 +Коментар | подобається

Голова Івано-Франківської обласної організації політичної партії «УДАР Віталія Кличка» Володимир Стефанків у коментарі журналісту Версій заявив, що Україна має сподіватися на мирне вирішення проблеми Сходу. Утім, знаючи з ким маємо справу, готуватися до потужного захисту країни. 
11 Лютого 2015 +Коментар | подобається

Член Ради Івано-Франківської обласної організації політичної партії "УДАР Віталія Кличка" Олег Нижник відзначив, що підтримка вже традиційних для Прикарпаття спортивних змагань високого рівня має велике значення для розвитку краю та повинна стати скоріше правилом, аніж виключенням із нього.

Питання спортивної інфраструктури в Калуші вже не перший раз підняв депутат Калуської міської ради, член Ради Івано-Франківської обласної організації політичної партії "УДАР" Олег Нижник.

Голова Івано-Франківської обласної організації партії ”УДАР Віталія Кличка" Володимир Стефанків зустрівся з Снятинськими ударівцями.

Голова Івано-Франківської обласної організації партії "УДАР Віталія Кличка" Володимир Стефанків привітав українців із Днем Соборності та відвідав Вище художнє училище №3. Крім того, тут він долучився ще й до благодійної справи.

На початку зустрічі депутат міської ради, член Ради Івано-Франківської обласної організації партії "УДАР" Володимир Довганюк познайомив народного обранця із присутніми на заході. Далі Юрій Соловей розпочав своє спілкування із того, що наступні місцеві вибори є дуже важливими для держави.

«У здоровому тілі — здоровий дух». Аби в черговий раз підтвердити цю істину Івано-Франківські ударівці зайнялися моржуванням на Водохреща.

Члени Ради Івано-Франківської обласної організації політичної партії "УДАР Віталія Кличка" знялися в новорічно-різдвяному відеозверненні до мешканців області.

У ексклюзивному коментарі Версіям калуський ударівець Олег Нижник розповів про недавній форум депутатів всіх рівнів від партії “УДАР Віталія Кличка”, та про зміну керівництва Івано-франківської обласної організації “УДАР”.

Петро Ковальчук - голова Бурштинської міської організації партії "УДАР Віталія Кличка" тепер у складі Ради обласної організації партії.  
30 Грудня 2014 +Коментар | подобається

Івано-Франківська обласна організація політичної партії «Український демократичний альянс за реформи Віталія Кличка» тепер змінила місце перебування головного офісу. 
26 Грудня 2014 +Коментар | подобається

Нове керівництво Івано-Франківської обласної організації партії “УДАР” провело ряд зустрічей в районних центрах. Голова організації Володимир Стефанків з робочим візитом відвідав Богородчанську райорганізацію партії та поспілкувався з активом організації.
25 Грудня 2014 +Коментар | подобається

Обрали нове керівництво. Івано-Франківська обласна організація політичної партії «Удар» отримала нового керівника. Під час установчих зборів більшою кількістю голосів було обрано Володимира Стефанківа.
25 Грудня 2014 +Коментар | подобається

Напередодні Нового року івано-франківські ударівці начолі з головою міської організації Юрієм Солов'єм відвідали дитячий притулок на вул. Набережна і подарували діткам іграшки, товари для навчання та спортивний інвентар! Ударівців вразила люб’язність дітей та їхні очі, які ніби просили про любов і теплоту.
26 Грудня 2011 +Коментар | подобається

Голова Івано-Франківської обласної організації партії «УДАР Віталія Кличка» Роман Чернега до Дня місцевого самоврядування провів відкриту лекцію для студентів третього та четвертого курсів Івано-Франківського інституту менеджменту Тернопільського національного економічного університету на тему: «Розвиток місцевого самоврядування в Україні».

  Івано-франківський «Удар» подарував малечі з обмеженими фізичними можливостями мандрівку до туристичного комплексу «Маєток Святого Миколая» в с.Пістинь, що на Косівщині.  

  Сьогодні в Івано-Франківську відбулася пресконференція керівників обласної та міської організацій партії "УДАР Віталія Кличка" про підсумки Івано-Франківської міської організації, які відбулися 20.11.11р.  В пресконференції взяли участь: Роман Чернега - голова обласної організації, Юрій Соловей - голова міської організації та Ігор Росипайло - перший заступник голови міської організації.  

У п’ятницю, 25.11.2011р. відбулося чергове засідання Івано-Франківської обласної ради.
28 Листопада 2011 +Коментар | подобається

За ініціативи лідера Івано-Франківської міської організації партії "УДАР" у місті з’явився ще один спортивний майданчик! Урочисте відкриття площадки з тренажерами для важкої атлетики та полем для гри у пляжний волейбол відбулося у міському парку, поряд з «Парк-готелем». 
26 Листопада 2011 +Коментар | подобається

В Івано-Франківську на Вічевому майдані 22 листопада 2011 року о 11-00 в рамках всеукраїнського відзначення Дня Свободи організованого партією "УДАР Віталія Кличка" відбувся захід під гаслом: : Свобода – це Європа!
22 Листопада 2011 +Коментар | подобається

Свою роботу розпочала громадська приймальня Івано-Франківської обласної організації політичної партії «УДАР (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка».
9 Листопада 2011 +Коментар | подобається

Спеціально до Дня студента 15 листопада 2011 року в приміщенні ТРК "Панорама PLAZA" відбудеться Перший студентський турнір з боулінгу на кубок партії "УДАР Віталія Кличка"
9 Листопада 2011 +Коментар | подобається

20 жовтня 2011 року відбулася сесія Івано-Франківської міської ради. Перед початком сесії міський голова зачитав заяву від фракції «УДАР», в якій зазначалось, що до фракції приєдналось четверо депутатів міської ради: троє депутатів з фракції «Громадський форум Івано-Франківська» та один позафракційний депутат. Зараз фракція «УДАР – громадський форум» в Івано-Франківській міській раді третя за величиною та налічує шість депутатів.
21 Жовтня 2011 +Коментар | подобається